Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni,ha az intimitá...

Mit lehet tenni,ha az intimitás idegen számomra?

Figyelt kérdés

Ahogy a kérdésben is írtam, olyan fura nekem az intimitás. Nem vagyok egy nagy szám, emiatt nem volt barátnőm, bár tizenéves koromban volt egy randim, meg egy 3 hetes, nem is tudom, minek nevezzem. Ezeket a szerencsének tudom be.

A lényeg: nem vagyok egy nagy szám, nem tudom elképzelni, hogy bárkinek is kelljek. De ha ez a nem túl valószínű dolog megtörténne, nem tudnám kezelni. Ismeretlen terület az intimitás. Az ölelés, meg hogy levetkőzök egy nő előtt.

Mit tudok tenni?


Előre is köszönöm!



jan. 3. 20:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja,és Boldog Új évet mindenkinek!
jan. 3. 20:45
 2/5 anonim válasza:
jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Fedezd fel onmagad
jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az jött le a kérdésből, hogy eleve nem is tartod magad méltónak a szeretetre és az intimitásra. Elgondolkoztál már azon, hogy ez miért lehet?

Az önbizalmadon kellene első lépésként elkezdeni dolgozni.

Akár már az is hozhat előrelépést, ha olvasol/böngészel a témával a kapcsolatban, de szerintem egy szakember tudna a leginkább személyre szabottan és a leggyorsabban segíteni, így ha van rá lehetőséged, akkor mindenképp megéri elmenni egy pszichológushoz. Boldog új évet neked is!

jan. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak módszerek, amik segíthetnek.
jan. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!