Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék barátnőt szerezn...

Hogyan tudnék barátnőt szerezni Borderline ként?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen megy ez férfiként hiszen rettegek a visszautasítástól nem merek kezdeményezni ha mégis

van olyan hogy már közelebb kerülők a hölgyhöz de valamiért mindig elbaszok valamit pontosabban ellököm magamtól (leértekelem)

Valahol szükségem van az közelségre de valahol meg félek is tőle viszont úgy érzem jót tenne az állapotomnak egy kapcsolat

Illetve az önbizalmam is ingadozó

Valakinek tapasztalat vagy esetleg tipp



2023. jún. 30. 01:01
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
82%

elso korben szerintem jarj el pszichologushoz, dolgozz magadon, a betegsegeden es az onbizalmadon

talald meg az egyeduli biztonsagot, probalj meg egyedul boldog lenni es aztan keress tarsat

2023. jún. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
17%
Stabil egzisztenciával. Ragadnak a nők az ilyen pasikra, le sem fogod tudni vakarni őket magadról.
2023. jún. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ugyan nem vagyok borderline-os de havi másfél milla fizu mellett sem érzékelem a ragadást...
2023. jún. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
36%

Szerezz egy másik borderlinet. Egészséges embert ennek ne tegyél ki soha. Nem tudod felmérni, mit okozol. Gyereket NE vállalj!!!

És járj el terápiára.

2023. jún. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként más társas kapcsolataid, barátságaid milyenek? Ezen a téren megy az ismerkedés, kapcsolatok fenntartása?

Ha nem akkor szerintem először inkább ezen a terepen gyakorolj.

A másik, hogy sose egy kapcsolattól várd hogy jobb lesz bármi is! Ez általános érvényű, nem csak BPD-nél: nem lesz jobb tőle. Legfeljebb ideig-óráig amíg tart a rózsaszín köd.


Ami nekem bevált egyelőre, hogy nem is hosszútávú kapcsolatban gondolkodom. Te is írod, hogy mindig átkattansz és ellököd magadtól a másikat hát én is. Megoldást nem tudom, de nyilván nekem is vannak érzelmi szükségleteim. Mivel így eleve bizonytalan vagyok a hosszútávú kapcsolatban való képességemre ezért nem is úgy reklámozom magam, hogy azt keresnék. Gyakran ismerkedem turistákkal akik itt vannak pár napot, egy hetet és ez nekem mondjuk bejött. Elvagyunk pár napot aztán hazamegy, mindkettőnknek marad egy szép emlék és ennyi. Lehet neked is érdemes lenne olyan kapcsolatokat kipróbálnod amik kompatibilisek az állapotoddal.

2023. jún. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
53%

4


Két borderline egy kapcsolatban maga a halál. Saját tapasztalat.

2023. jún. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
2%
6os a borderline nal a kapcsolat az egészséges embert tönkreteszi, traumatizálja. Csak azért hogy nektek jobb legyen miért tesztek ki ennek más embereket, gyerekeket? Ha tényleg nem akartok egyedül lenni, legyetek egymással.
2023. jún. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

5

A barátaimmat ugyan nem lökök el magamtól de azokat sem érzem túl erősnek valahogy ugyertem bármikor vége lehet felek hogy elveszítem őket

Gyakran érzem azt hogy nem szertnek de ez valószínűleg csak egy téveszme az orvosom is ezt mondta és a pszichologusom is

2023. jún. 30. 09:49
 9/29 anonim ***** válasza:
79%

7


Köszi szépen a humanizmusodat, megértésedet, empátiádat. Képzeld el, mi is emberek vagyunk és mi is vágyunk arra, hogy legyen valakink, akit szerethetünk és aki szeret. Olyan embereknek is van párja, akiknek savat öntöttek az arcába és gyakorlatilag nincsenek arcvonásai, vagy pl. tegnap egy olyan fiatal nőt láttam egy kis videóban, aki se pisilni, se kakilni nem tud, csak különböző bonyolult módokon. Ő is megérdemli, hogy legyen valakije, ha vágyik erre.


Nyilván nem szándékosan viselkedünk úgy, ahogy, nem szándékosan próbálunk meg tönkretenni valakit.


Egyébként megnyugodhatsz, én letettem arról, hogy legyen párkapcsolatom.

2023. jún. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
28%
Tehat tőlünk elvárjátok a humanizmust meg az empátiát amire ti nem vagytok képesek velünk szemben. Hogy van ez?
2023. jún. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!