Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon rossz!

Mit tegyek? Nagyon rossz!

Figyelt kérdés
Fél éve minden nap a halálon gondolkozom. Nagyon idegesítő, mert nem szándékosan. Volt egy időszak amikor folyamatosan szorongtam. Néha jobb. De mostanában este felé(ilyen tájban) elkezd gyorsan dobogni a szívem mintha izgatott lennék. Néha amikor beleélem magam(Úristen most mi van?!) akkor nagyon rosszul leszek, de csak addig amíg eluralkodik rajtam ez a a félelem. Mit csináljak nagyon rossz!? Nem szertnék semmien betegséget magamnak emiatt :///

jan. 15. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Magától a félelemtől, szorongástól lesz pánikod, ami megy felgyorsítja a szívritmust, amitől megint csak félni-szorongani fogsz, emiatt pánik... és így tovább! (ördögi kör)


Ha leállsz, relaxálsz, megnyugszol, önuralmat gyakorolsz, az az egyetlen megoldás.

jan. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! És azzal mint csináljak, hogy mivel nyáron kezdődött már most parázok a nyártól.
jan. 15. 19:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen betegségtől félsz? Mi az ami leginkább az eszedbe jut?
jan. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Jól mondod, hogy ÚRISTEN. És nagybetűvel írtad. Tehát tiszteled valamilyen formában. Ő tud, és akar is segíteni neked, hogy szép és jó életet élhess itt, és majd odaát. Én a gyereke vagyok, hívő keresztyén. El tudlak segíteni hozzá, írva segítő választ. Ha szeretnéd, jelezd, válaszolok.
jan. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia! Én is hívő keresztény vagyok. #3 infarktus, agyvérzés
jan. 16. 19:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor figyelj oda mit mond:


[link]

jan. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!