Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bűncselekmény ha egy fórumról...

Bűncselekmény ha egy fórumról rendeltem egy személytől 0,25-ös frontint?

Figyelt kérdés
Sajnos az enyém elhagytam. Találtam egy ilyen opciót. Megjött minden rendben volt. Viszont kicsit bűntudatom van, hogy ezzel mennyire szegtem meg a “törvényeket”

febr. 24. 14:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Igen ez bűncselekmény!

Rád nèzve is és az eladóra is. Nem vasárolgatunk gyógyszereket csak úgy. Ki tudja az eladó miért adja el vagy mikori a gyógyszer.

Vény köteles gyógyszereket nem vásárolgatunk neten meg sehonnan. Patikába vesszük receptre.

Nem tudtad volna másképp megoldani?

Mondjuk dokihoz elmenni, elmondani?

febr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen,elmentem elmondtam. Nem írt fel másikat.
febr. 24. 14:35
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát erre inkàbb nem írom le a vélemenyem... (Ennyit a rendszerről) Ez esetben is bűncselekmény, viszont így megértem, hogy miért vettél így.

De vigyàzni kell az ilyen megoldásokkal. Sajnàlom! Es bocsi a fentebb írtak miatt!!

febr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem merném.. ki tudja mit raknak rá ha esetleg nem bontatlan, vagy hogyan trükköznek. Vadidegenekről van szó, ráadásul internetes dolog.. ha nagyon nincs opció én inkább kimennék külföldre, EU-ban úgy tudom van olyan ország ahol nem vényköteles
febr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Bontatlan volt. Igazából muszáj voltam valami opciót kitalálni mert a háziorvos elhajtott “nem az ő problémája, hogy elhagytam”.
febr. 24. 15:05
 6/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor betegjogi képviselőhöz tudsz fordulni. Nekem is volt, hogy elhagytam a gyógyszerem és írtak fel másikat. Ez annyira banális dolog, mindenkivel előfordulhat.
febr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utólag valószínű én se így csináltam volna.Sajnos ez már megtörtént, csak arra lettem volna kíváncsi, hogy “lecsuknak”-e ezért a húzásomért.
febr. 24. 15:25
 8/12 anonim ***** válasza:

Jaaa lecsukni nem fognak, ez tuti. Sőt mivel nem kereskedsz vele nagy tételben szeruntem szóra sem meltatják nagyon. Ha kiderülne max ejnye-bejnye.

De azért ne reklámozd🙂

Szomorú, hogy így működik a rendszer!!

febr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
febr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0.25mg? ember... legalabb ertelmes mennyiseget ha hulyeseget csinalsz.
febr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!