Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Na jó, megpróbálom. Szóval?

Na jó, megpróbálom. Szóval?

Figyelt kérdés
Szóval azt szokták mondani segítséget kérni fontos és igenis büszke dolog. Hát megpróbálom. A helyzet a következő röviden: nagyon sok negatív ért,mind a régmúltban,mind a közel múltban,nem is részletezném ezt,hisz reggelig tartana, lényeg hogy sorra kaptam a pofonokat az élettől,ami által mostanra nagyon nagy zürzavar lett a fejemben,de tényleg,már nem tudom mi lenne a jó és mi nem, már nem tudom mit akarok pontosan,mi a jó és mi a rosz, egyszerűen össze keveredtek a szálak. Azt szeretném kérdezni mi erre a megoldás? Hogy ne érezzem magam elveszve az éterben? Szeretnék egy normális életet egy normális párkapcsolattal de ennyi,nem több. Sosem voltak nagy álmaim/vágyaim. rengeteg jót cselekedtem és rettenetesen őszintén élem az életem,sosem hazudtam,sőt...mindenkinek ott voltam/vagyok mindig,senkit sem hagytam cserben soha. Jó embernek tartom magam,de mégis miért bűnhődök? Szóval mégegyszer, mit kellene tennem? Hogy ne érezzem magam elveszve? 23 vagyok és fiú... köszönöm válaszaitokat előre is.

#magány #lelki fájdalom #Elveszett ember
márc. 2. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Elfelejtesz magadról gondoskodni. Te vagy a legfontossabb a te életedben. Biztos van valami, amit szeretsz csinálni. Mi az?
márc. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nos hát szeretek vezetni/kirándulni fesztiválozni,szeretek ismerkedni barátkozni.
márc. 3. 08:31
 3/4 A kérdező kommentje:
De ezen most elgondolkodtam, köszönöm hogy írtál
márc. 3. 08:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segithettem.
márc. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!