Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Születésnapi tortát szeretnék...

Toryy kérdése:

Születésnapi tortát szeretnék sütni egy barátomnak, aki szereti a metrókat, szóval arra gondoltam, megpróbálok olyan alakú tortát csinálni. Valaki csinált már hasonlót?

Figyelt kérdés
Ötletek a külsejére, hogy hasonlítson, pl tükör stb? És a torta szerkezete hogy legyen? Olyat már láttam TV-ben, hogy több réteg egymásra, közéjük valamilyen krém, és utána vágják formára. De milyen legyen a tészta, milyen vastag a krém?

2016. szept. 6. 23:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én egyszer Wilson vonatot sütöttem a gyerekemnek, a piskótát püspökkenyér formában sütöttem meg, így eleve hasonló formájú lett.

Ha még sose készítettél tortát (a kifejtésedből úgy tűnik) akkor szerintem ne ezzel kezdd, inkább rendelj vagy süss egy egyszerű kerek tortát.

2016. szept. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!