Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 25 éves koromra tönkrement az...

25 éves koromra tönkrement az idegrendszerem?

Figyelt kérdés
jelenleg 25 vagyok...eddigi életemben rengeteg streszt nyeltem, nehéz gyerekkorom volt ,traumákkal együtt... és gyerekorom ota el keztem tikkelni..... kisebb arc rángások, szem huzogatás..... most már egyre erősebbek... most már szinte minden tesztrészemet érinti amit rángatok..... tudom ez tourette....és már javulni se fog... mit tegyek?

márc. 7. 00:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető hogy relaxációval, autogén tréninggel simán helyre jönne.
márc. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz
márc. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
31%
Sürgősen keress egy jó pszichológust mielőtt teljesen elkattansz.
márc. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
Pszihiátert se felejts el felkeresni.
márc. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Gyula__ ***** válasza:

Pszichiáterhez semmiképp nem mennék, ők gyakorlatilag csak gyógyszereznek, aminem sok káros mellékhatása van, könnyen rá lehet szokni és legjobb esetben is csak a tüneteket fedi el.


Először körülnéznék az interneten, például a youtube-on rengeteg stresszoldó hanganyag, meditáció, motivációs előadás van.


Kb. egy éve, életem talán legnehezebb szakaszában én is azokkal kezdtem, sokat segítettek. Aztán kerestem egyéb módszereket, sok jót találtam, szintén főleg a YouTube-on. Nekem a legjobban a Sedona módszer jött be, de mondom, sok van, kinek mi tetszik.


Nem vagyok még életem csúcspontján, de ég és föld az egy évvel ezelőttihez képest, és bizakodva tekintek a jövőbe.

márc. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%

Az utolsó baromságokat beszél

A meditáció hülyeség, a pszichiáter fel tud írni olyan gyógyszert amitől nagyon jól érzed magad és semmi káros hatasa nincs

márc. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
De, lehet káros hatása. Függőség, eltompulás.
márc. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%

Az antidepresszáns nem okoz függőséget és nem tompít el

Miért kell hülyeségekkel ijesztgetni az embereket?

márc. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

"Az antidepresszáns nem okoz függőséget és nem tompít el"

De, sajnos, igen, okozhat. Hiába mondták el egy félórás műsorban is fél percenként hogy "nem okoz", sajnos, okozhat. Nem kevertem össze a nyugtatókkal, mielőtt még az lenne a probléma. Vannak akik nem tudnak lejönni róla.

"Miért kell hülyeségekkel ijesztgetni az embereket?"

Elnézést, ha valaki leírja saját/mások tapasztalatait és ha ez számodra nem tetszik, erről nem tehetek.

Én meg azt kérdezném, hogy a meditációt/relaxációt/jógát/autogén tréninget és hasonlókat miért kell rögtön és azonnal hülyeségnek nyilvánítva leminősíteni és rögtön gyógyszert javasolni?

márc. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

Nincs ilyen tapasztalatod maximum beképzeled

El kell olvasni a betegtájékoztatót, sem függőséget sem tompaságot nem okoz

A gyógyszer tudományosan működik ellenben a meditációs baromsággal

márc. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!