Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 25 éves koromra tönkrement az...

25 éves koromra tönkrement az idegrendszerem?

Figyelt kérdés
jelenleg 25 vagyok...eddigi életemben rengeteg streszt nyeltem, nehéz gyerekkorom volt ,traumákkal együtt... és gyerekorom ota el keztem tikkelni..... kisebb arc rángások, szem huzogatás..... most már egyre erősebbek... most már szinte minden tesztrészemet érinti amit rángatok..... tudom ez tourette....és már javulni se fog... mit tegyek?

márc. 7. 00:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
33%
El kell menni pszichiatriára ahol a legmegfelelőbb kezelést fogja kapni! Akár gyógyszer akár pszichoterápia! De a jóga baromságod meg a többi ezo hülyeséget el lehet felejteni
márc. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
És ha pszichológushoz menne, pl. klinikai szakpszichológushoz vagy pszichoterapeutához?
márc. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a szakpszich. de ezt majd ott ugy is eldöntik ki fogja kezelni és hogyan
márc. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Így van, klinikai szakpszichológus el tudja dönteni azt is: valószínűleg tovább kell -e küldeni gyógyszeres kezelésre (is) vagy anélkül is menne pszichoterápia.
márc. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nyugtató?
márc. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!