Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire egészségtelen hogy...

Mennyire egészségtelen hogy 25 éves nőként 42 kg vagyok és 15.2 a BMI-m már kb 3 hónapja?

Figyelt kérdés
Július elején mértem ezt a testsúlyt,azóta egy dekát sem híztam.Átlag 45-48 kg vagyok ez most extra vékony még nálam is,kb 14 évesen voltam utoljára ennyire vékony de most 2023 eleje óta ilyen 44 kg körüli vagyok már igazából áprilisban is 44 kg voltam,szóval azóta csak 42...heti 3 edzek amúgy enni nem eszek rendesen de azért viszonylag sok csirke-rizst eszem és mégsem hízik hónapok óta?
2023. szept. 8. 13:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Szülni 55kg-val mentem igazából sosem voltam 50kg-nál több de ez most rekordalacsony és egyszerűen nem hízok.
2023. szept. 8. 13:31
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem eszel rendesen, mit varsz? Ezen tenyleg csodalkozni kell?


Akkor fogsz hizni, ha tobb kaloriat viszel be, mint amit elegetsz.

2023. szept. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha edzel plusz nem eszel rendesen mégis mit vársz?
2023. szept. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos, nem gyakori. Mért nem eszel? Nagyon egészségtelen. Hosszú távra károsodnak a szerveid.
2023. szept. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Egyél naponta ötször, uzsonnára egyél meg minden nap egy banánt, az hizlal és egészséges.Ne a sovány csirke +rizs kombót edd, hanem egyél változatosan.
2023. szept. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából azt lenne fontos kideríteni, hogy mi van a háttérben? Lelki problémák? Időhiány? Nincs pénzed ételre? Bélféreg-fertőzés? Felszívódási zavar? Az okot kell kezelni. Persze, tömheted magad, de annak, hogy így lefogytál, oka kell legyen, és azt kéne kezelni, akkor a felszíni tünet is megoldódna.
2023. szept. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!