Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyèr, daganat vagy megpatta...

Emma21 kérdése:

Aranyèr, daganat vagy megpattant egy èr?

Figyelt kérdés

Reggel àltalàban azonos időben megyek el nagy WC-re, de ma sietnem kellett és erőlkődtem, hogy legyen valami produktum. Lett is, de vér volt a produktum körül. A vér èlènk piros volt. A kaksi az nem volt vères. Azért betettem egy betèt, hohy biztos ami biztos, de nem volt az sem véres(èn ùgy tudom hogy az aranyèr az nèha magàtòl is vèrezhet)

Munkàba menet felhívtam a hàzidokimat aki azt mondta, h lehet hogy megpattant egy èr vagy aranyèr. Ha holnap is ez lesz akkor telefonàljak ès ad beutalót kivizsgàlàsra, de minimum 1 hétig figyelgessem, ha nem javul nyilvàn beutaló vagy elkezd hànyingerem lenni,fàjni a gyomrom esetleg véres hànyàs stb akkor azonnal SBO. Tegnap minden rendben volt, nem volt ilyen gondom.

Soha nem törtènt ilyen velem csak ma először és nagyon fèlek h daganatos vagyok. Màr temetem magam ès egèsznap csak ez jàr(t)a fejemben. A munkàmra sem tudtam odafigyelni ès a doki sem nyugtatott teljesen meg. Anyunak el sem merem mondani. Aki tudja a dokin kívül az egyedül a baràtnőm, de ő is azt mondta amit a doki, h szinte biztos h valami èr elpattant vagy aranyér.

Egyèbkènt a fenekem az nem fàj, nem csíp,de valami ki van ott türemkedve ha leülök pisilni, akkor érzem de nem vèrzik ès vissza megy szèpen a helyère, legalàbbis ülèsnèl nem èrzem h zavarna ott bàrmi is.

Màr most fèlek előre reggeltől, hogy mit fogok làtni a WC-be a kaksin kívül.


márc. 7. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:

valószínűleg aranyér lesz az, ami erőlkődés hatására kijöhet

A II. Stádiumban szokott hasprés hatására illetve székelés hatására megnyúlni majd visszahúzodni.


Persze lehet más is.


Pontos diagnózist proktológus tud csak mondani.


Ha aranyér akkor vagy konzervatív kezelést kapsz, de le is tudja gyűrűzni. (Ha TB-s akkor ők megszokták várni az utolsó stádiumot amikor már csak műtéttel lehet eltávolítani)


A kúpok, kenőcsök csak tüneti kezelést nyújtanak, a probléma megmarad attól függetlenül hogy épp nincs tünet, tehát ha elmúlik a panasz bármikor kijöhet újra.


Ha elmentél szakorvoshoz, és konzervatív kezelést kapsz, de hosszabb távon gondot okoz menj vissza éa gyűrűztesd le.


Inkább magánhoz mennék, ők ténylegesen is csinálnak valamit.

márc. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Reggel màr nem volt ilyen problèmàm ès nem is fàjt a szèkelès sem ès semmi sem. Nem vèrzik, most úgy tůnik a helyèn van minden. Igyekszem nem fèl óràkat tölteni a wc ès màtól cickafark teàs -kamillàs ülőfürdőt veszem majd.

márc. 8. 12:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Hirtelen elpattant egg ééér...

Ma még fáj, de egyszer begyógyuul...

ápr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!