Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Párok, melyikőtök betegesebb?

Párok, melyikőtök betegesebb?

Figyelt kérdés
Illetve ki hogy viseli a betegségét.

márc. 17. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk évente esetleg egyszer náthás valamelyikünk.
márc. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Nálunk én,a férfi.Annak ellenére hogy még csak 40 múltam már van néhány olyan betegségem van ami 60 után megszokott.Könnyen megfázok,4x voltam covidos,elég könnyen elkapok minden szar betegséget,és rosszul viselem őket,a párom azt mondja úgy viselkedek mint egy kisgyerek.
márc. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, eddig minden pasim betegesebb volt nálam.
márc. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, én sajnos az emésztőrendszeri betegségekre vagyok hajlamos, hányás-hasmenés, ilyesmit évente egyszer fixen elkapok, megfázás nálam orrfolyásban kimerül, nem szoktam lázas lenni vagy hetekig köhögni meg ilyesmi. Sose figyeltem, hogy a pasijaim mennyire betegeskedtek, de emlékeim szerint egyik sem nagyon, igaz fiatalon nem is lenne normális, ha folyton betegeskednénk.
márc. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!