Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha tartósan keveset alszom,...

Ha tartósan keveset alszom, megszokja a szervezetem?

Figyelt kérdés
Nagyjából 6 óra alvás áll majd a rendelkezésemre a hét nagyobb részében (3-5 nap). Meg tudom ezt szokni, vagy milyen következményei lehetnek?
márc. 21. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Akkor tartósan kimerült leszel.
márc. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudja megszokni. Alváshiányos leszel garantáltan. És következménye rengeteg fajta lehet sima fáradtságtól szervleállason át a rákig
márc. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha egyben tudsz ennyit aludni és szabadnapon pótolni a hiányt, akkor egész jól megleszel. Pl. az anyák, akik szülnek egymás után gyereket, öt évig tuti nem alszanak ennyit sem. Hát még ha beteg a poronty. Aztán csak nem viszi el őket a rák.
márc. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
NEM! Ezt saját tapasztalatból írom. Sajnos alvás zavarral küszködök már évek óta. Napi 6 - 7 órát alszok. Ha 7 teljes órát tudok aludni az már jó. Legalább is nálam. És ez már lassan 8 éve megy igy. És igen voltam már orvosnál az alvási problémaimmal. Amire zopigen nevű altatót kaptam. De még a zopigennel is 6 - 7 óra között van az átlag alvásom- Pedig a zopigenel minimum 7 órát kellene tudnom aludnom. Sőt oly annyira gond hogy az elmúlt héten volt olyan hogy csak 5 óra 47 percet aludtam. És igen meg érziem. Napközben állanóan szédülök és álmos vagyok.
márc. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Te nagyon fontos ember lehetsz, legalább annyira, mint az USA elnöke, ha napi 18 óra tevékeny órára van szükséged.
márc. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 6 óra alvással már elvagyok. Csak hétvégén alszom többet.
márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-osnak! 4-es voltam! Én nekem kevés a 6 óra. De 6 óra max 6 és fél órakat tudok csak aludni. Ritka ha 7 órát vagy 7 óránál többet tudok aludni. Még az altató mellet is. Egyébként 7,5 MG-os zopigent kaptam. És mint írtam állandóan szédülők és álmos vagyok napközben.
márc. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!