Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan szoktassam rá a szervez...

Hogyan szoktassam rá a szervezetemet hogy keveset egyet?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat zabálok, és volt hogy kipróbáltam, 1 nap csak reggel ettem egy puffasztott rizst és este salátát de felkeltem hajnal 3 kor és nagyon rosszul voltam. Mit tegyek?

2014. dec. 7. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme, ha fogyni akarsz akkor pont rendesen kéne enned, így csak éhezni fogsz és rosszul leszel. Mire jó az?
2014. dec. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne egyél keveset, hanem annyit, amennyire a szervezetednek szüksége van. Ha fogyni szeretnél, akkor némileg kevesebbet és más összetételűt (több fehérje és kevesebb szénhidrát), meg persze nem árt egy kis mozgás, akár fél óra is naponta. Interneten sokféle kalkulátor megtalálható, ahova ha beírod a tömeged és a magasságod, akkor kiadja, hány kalóriára van szükséged ahhoz, hogy tartsd a súlyt vagy csökkenteni tudd. Nem enni viszont nem éri meg, mert a végén nem magadtól vonulsz majd a kifutón, hanem koporsóban visznek. Vagy ha nem is, akkor is nagyon könnyen elzsírosodik a tested egy rossz étrenddel, mert összeesnek az izmaid, és nem leszel szép feszes. Egyébként, ha egészségesen táplálkoznál, akkor nem is lennének falásrohamaid.


Javaslom, hogy a Sport témakörben nézelődj, vagy tegyél fel kérdést, ha személyre szabott tanácsra lenne szükséged.

2014. dec. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia Csajszi probald ki a zöld kávet én Fogytam vele és vissza se jött azota!
2014. dec. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sowilo ***** válasza:

Az előzőnek bizonyára fizettek a zöldkávé reklámért. Ne dőlj be az ilyen baromságoknak.


Ahogy a "keveset kell enni" mítosznak sem kell bedőlni. Nem keveset kell enni, hanem jobb minőségű táplálékot. Húsok, zöldségek, gyümölcsök adják az étrended alapját, a többit amennyire csak tudod csökkentsd le, gabonákat tejtermékeket főleg.


Mozgás is kell, a legjobbak azok a sportok, ahol rövid ideig kell nagy erőt kifejteni. Sprintfutás, szertorna, küzdősport, súlyzós edzés, crossfit, street workout, stb.

2014. dec. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es futottam úsztam,kevesebbet ettem és egy deka se ment le,mert mindig éhes voltam Sport után, de a zöld kávétol lement rolam 6kg 1hónap alatt!!!!
2014. dec. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!