Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Lehetséges, hogy el kezdtem kopaszodni 16 évesen?

Keress kérdéseket hasonló témában: haj

máj. 19. 16:03  Privát üzenet  

A válaszok
lehetséges

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 19. 16:12 Privát üzenet
Ypszilon1980 nevű felhasználó válasza:

Nem igazán jellemző, de van ilyen.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 19. 22:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
PC izomom nagyon gyengenek erzem, tegnap kezdtem az erositeset, de nagyon erotlennek erzem, ha fekszek alig erzem hogy megfeszulne, ulo helyzetben valamennyire erzem hogy ott van, ha megfeszitem?
Sós száj íz mitől van? Kb ma kezdtem el érezni hogy ilyen sós száj íz van a számban .
Mekkor hatranyt jelent ( vagy jelent-e) egy lanynal ha fiatalon kopasz vagyok? (Sajnos kopaszodni kezdtem es lehet hogy az lesz a vege hogy le kell tolni)
Miért kezdtem el kopaszodni ilyen korán?
30 éves férfi vagyok, és erősen kopaszodni kezdtem Valaki tud egy megbízható módszert ami megállítja a hajhullást?
Meg csak 52 eves no vagyok es fent a fejem tetejen kezdek kopaszodni mitol lehet ez? Most kezdtem eszrevenni, hogy ritkul megjobban a hajam.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!