Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kit ajánlanátok aki árban...

Kit ajánlanátok aki árban tényleg jó és eltudna látni edzéstervvel ill. Étrenddel? Többi lent.

Figyelt kérdés

24 leszek most, 80-81 kg 175 cm.

Skinnyfat alkat, toka meg hasra ment minden kb, viszont most hagyom abba az egyik gyógyszerem ami miatt nemlehetett nagyon mozogni, viszont decemberben 75 kiló voltam, és most az 5kilo plusszal kicsit nehezebbnek érzem a testem és szeretnék változtatni..

Viszont van egy belgyulladasom,szoval ha olyat eszek reggelre az megfosat, illetve keso delutan-kora estére ha nehezen emészthető kajakat,illetve tojast eszek akkor az epem faj..

Ezert akartam volna valakit aki tud segíteni összerakni egy etrendet illetve segitene az edzesben

. ( Feherjeporokat sem szedhetek, konzultáltam a belgyógyászati dokimmal)

Ha valaki hasonló cipőben jár,vagy alapból ért az ilyen dolgokhoz az tud segíteni?

Vagy akár ha tudtok olyan embert az is jó,az se baj ha külföldi..

Tari adamot mar neztem de az ő árai kicsit túlzás xd

Külföldön találtam nagyon izmos sportolokat,navysokat de azert csak magyarral edzenek ha lehet.. elore is koszi barmi hasznos infóert



máj. 20. 15:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!