Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek megérné kipróbálni...

Szerintetek megérné kipróbálni egy Tari Ádám féle tömegnövelő programot étrenddel és edzéstervel?

Figyelt kérdés

Nézegettem es vannak egész jó átalakulások bár nem tudom mennyire valós ez az egész.

Gondoltam kipróbálnék egy 6 hetest de pénzt nem akarok kidobni ha semmi értelme



2020. márc. 5. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit kínál, de szerintem ez rajtad múlik. Alapokat kell tudni, jó minőségű, nagy mennyiségű étkezés, rendszeres vízfogyasztás, feldolgozott, túl szennyezett ételek kerülése, antioxidánsban gazdag étkezés, és alapvetően kemény, progresszív, rendszeres edzés. Neked kell magad motiválni, akkora önfegyelmednek lenni, hogy mindig lemész, próbálsz beleadni a kereteiden belül mindent, eleget alszol, jókat eszel stb. Alapgyakorlatok a fontosak, inkább alacsonyabb ismétlésszámmal, és jól kivitelezve, de ehhez sokkal többet segít ha van melletted egy jó edző, vagy egy jó edzőtárs, az, h online ajánl valaki egy programot, abból ink. ő akar jól járni szerintem, segíthet, de ez nem erről szól, ott kell lenni, meg kell tanítani stb. Kiegészítésként lehet nyomni izolációsabb jellegű gyakorlatokat, kézi súlyzókkal, vagy gépekkel, saját testsúlyos gyakorlatok is jók..
2020. márc. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kb 8. hónapja edzek és már az eleje óta figyelek a kajára is egész szépen haladok csak gondoltam kiprobalnam hátha jobb lenne
2020. márc. 5. 22:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem
2020. márc. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bővebben miért nem?
2020. márc. 6. 21:29
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Fizesd ki próbáld meg és rájössz hogy nagyobb a lángja mint a füstje, túlgondolják sokan egy amatőr tanácsait. Pedig egyszerű a dolog, ő egy phisics versenyző volt, természetesen koxxal készült ő is,(világbajnok😂 ezt meg nem részletezném) de a testépítéshez meg 0, ne akarjon már észt osztogatni olyan ember aki a testépítésben lóf aszt nem tett le az asztalra. Na ilyen lesz a várt eredmény is, 0. Aki nem hiszi próbálja ki, mit veszíthet? Ja csak a pénzét😁
2020. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért elég jó formája van a srácnak és szerintem egyáltalán nem kokszos
2020. márc. 7. 12:40
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
😂😂 Megetted te is a marketinget. Üres állapotában nem mutogatja magát félmeztelen(mivel láb az nuku) mert beégne
2020. márc. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha már ennyire fizetni akarsz olyasmiért ami az interneten is elérhető akkor ajánlom Német Pistit aka hungarianhammert.
2020. márc. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pontosan, olyan embernek fizess ha van pénzed, aki valamit már letett az asztalra a testépítésben, nem az ilyen hülyegyerek nincslábamdeifbbpromruniversevagyokmenpsihicskategóriában
2020. márc. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mint a p*csa!

Tessék zenét kapsz alá Náö disz iz dö on röojton mijón szám kineru kon tu szinkron rájt no togedör jee

2020. ápr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!