Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnek? Kerlek mondjatok...

Mit tehetnek? Kerlek mondjatok valami hasznosat, felek!

Figyelt kérdés

Arrol van szo,hogy egy par hete nagyon ingerult vagyok,faj a fejem illetve a szemem,raadasul a hajam is csomokban hull olyan szinten,hogy mindjart az utcara sem merek kimenni.Anyamnak szoltam(meg persze mutattam is) es nem hajlando semmit tenni!gyakorlatilag leszarja magasrol

mit tehetnek?segitsetek kerlek


2010. okt. 31. 19:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Hát menj el a háziorvosodhoz. Nem írtad, hogy fiú vagy vagy lány, hány éves vagy stb. A hajhullás akár gyulladás jele is lehet, de akármi, szóval én azt mondanám menj el a háziorvosodhoz, ő majd megmondja mi a baj.

2010. okt. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
Valami nem stimmel az egészségeddel,orvoshoz kéne menned!!Anyukád elég felelőtlen egy szülő!!
2010. okt. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
70%

festetést hanyagold, nameg dauert stb

hajpakolást kéne csinálnod, neten nézz utána mi való hulló hajra

vagy vegyél patikában hajregenerálószert.

2010. okt. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
ORVOS!!!
2010. okt. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%
Amit leírtál, az a stressztől is lehet, de mindenképpen menj el a háziorvosotokhoz (gyermekorvos? Nem írtad, hogy hány éves vagy), anyukád nélkül is bátran mehetsz. Kivizsgálnak és kiderül, hogy mi okozza a panaszaidat.
2010. okt. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Most szedtem ki 2 marek hajat,gyakorlatilag remegek.Nem tudom mi van velem,de mostanaban nem tudok smre koncentralni,hajfestes ilyesmi nem volt16/L vagyok amugy
2010. okt. 31. 19:44
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Anyád mit csinál ilyenkor???

Menj minél hamarabb orvoshoz, lehet a stressztől is, de mitől vagy -ebben az esetben- stresszes?Lehet gyulladás, vagy még 1000 féle dolog.

2010. okt. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már elég nagy vagy ahhoz, hogy ha bajod van, elmenj egyedül is orvoshoz - miért kellene ehhez az anyád?
2010. okt. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Dr. Dav ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Kérem, válaszoljon néhány kérdésemre, AZONNAL!

Érzékelt valamit a leírtak közül?:

Kettőslátás

tapintásérzés csökkenése

fehér csíkok a körmön

látásromlás

hasi görcs, fájdalom


NAGYON SÜRGŐSEN VÁLASZOLJ, KÉRLEK! A TE ÉRDEKEDBEN!

2010. okt. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

a hasi gorcs az megvan,meg szemuveges vagyok kiskorom ota,ugy hogy a latasromlast nem vettem/vehettem eszre,de lehet h az is megvan;a kormeim toredeztek,ezert most le kellett vagnom(hosszu kormom volt eddig)

de miert kerdezte?Megijeszt!

2010. nov. 1. 14:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!