Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnek? Kerlek mondjatok...

Mit tehetnek? Kerlek mondjatok valami hasznosat, felek!

Figyelt kérdés

Arrol van szo,hogy egy par hete nagyon ingerult vagyok,faj a fejem illetve a szemem,raadasul a hajam is csomokban hull olyan szinten,hogy mindjart az utcara sem merek kimenni.Anyamnak szoltam(meg persze mutattam is) es nem hajlando semmit tenni!gyakorlatilag leszarja magasrol

mit tehetnek?segitsetek kerlek


2010. okt. 31. 19:34
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
igy belegondolva azt hiszem a kettoslatas is megvolt,es elfelejtettem irni a szedulest,dekoncentraltsagot
2010. nov. 1. 14:16
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Szertintem mássz már el az orvoshoz, és csináltass egy vérvételt, meg széklet és vizeletvizsgálatot.
2010. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Dr. Dav ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

AZONNAL fordulj orvoshoz! Ez itt nagyon fontos, nem játék! Sajnálom, ha megijesztelek, de itt most a legkisebb idő is számít!

Tehát menj el orvoshoz, akkor is, ha a szüleid nem engedik, mindenképpen, de nem kell elmondanod nekik, hogy leveleztél egy orvossal.

Tehát amilyen gyorsan csak tudsz, fordulj orvoshoz, írd le az összes tünetdet, amit most itt leírtál/leírtam és észrevetted, és mondd el az összeset, és egy szót adjál át az orvosodnak: TALLIUM

Mondd meg neki, h egy orvos üzeni. Venni fogja a lapot, remélem.

Szüleddel milyen viszonyban vagy?

Van ellenséged?

Nem szakítottál nemrég egy fiúval, aki nagyon dühös rád?


Kérlek, mindent írj le privátban, de a legfontosabb, hagy azonnal fordulj orvoshoz!! Mobilszámomat megírom privátban, bármikor írj, hogyha valami baj van!

Jobbulást kívánok!

És tényleg sürgősen orvos!

2010. nov. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Dr. Dav!


Lehet, hogy igaza van, de azért ennek az esélye nem túl nagy szerintem. A fokhagyma szagú lehelet viszont nagyon jellemző tünet lehetne. Ha Önnek igaza van akkor viszont nem a tünetekre tett kérdéseinek is igen komoly súlya van.

Én is azt mondom irány az orvos és a jelszó tallium!

2010. nov. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt,orvoshoz fordulok amint csak lehetseges.
2010. nov. 3. 15:32
 16/27 Dr. Dav ***** válasza:

Mi újság, hogy vagy, mi történt?

Egyébként a tüneteidet nemcsak tallium okozhatja, lehet egyszerű szomatizáció is.

Jobbulást!

2010. nov. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Koszonom,kisse jobban vagyok.Voltam ez orvosnal,Revalidot irt fel illetve valami nyugtatot.

Ha a kezeles hatasara nem all meg a hajhullasom,elmegyek egy reszletes kivizsgalasra.

Koszonok mindent!

2010. nov. 6. 02:02
 18/27 Dr. Dav ***** válasza:

... Mondtad a többi tünetedet, a gyomorgörcsöt, a kettőslátást, a körömtöredezettséget, a dekoncentráltságot stb???

na és a jelszót?

Remélem, jobban leszel.

2010. nov. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Mondtam,de nem igazan vette figyelembe...o az orvos...

Szerinte ez mind a stressztol van,en is remelem,hogy elmulik

2010. nov. 7. 11:57
 20/27 Dr. Dav ***** válasza:

HÁT...nem mondanám, hogy túl alapos...

mindenesetre, ha bármi baj van, vagy nem javulsz, esetleg romlik az állapotod, akkor írj, és elintézek neked egy jobb orvost, pár vizsgálatot :)

2010. nov. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!