Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnek? Kerlek mondjatok...

Mit tehetnek? Kerlek mondjatok valami hasznosat, felek!

Figyelt kérdés

Arrol van szo,hogy egy par hete nagyon ingerult vagyok,faj a fejem illetve a szemem,raadasul a hajam is csomokban hull olyan szinten,hogy mindjart az utcara sem merek kimenni.Anyamnak szoltam(meg persze mutattam is) es nem hajlando semmit tenni!gyakorlatilag leszarja magasrol

mit tehetnek?segitsetek kerlek


2010. okt. 31. 19:34
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Köszi,nagyon kedves vagy!Kár hogy én nem vagyok magyarországi,igy nem tudsz segiteni...:|
2010. nov. 7. 17:21
 22/27 Dr. Dav ***** válasza:
Hogy érzed magad, milyen az állapotod?:)
2010. nov. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Igazabol nagy valtozast nem vettem eszre,az este peldaul roszul lettem.Talan annyit mondhatok,hogy nem hull mar annyira a hajam,de szerintem meg a mostani sem normalis,vagy lehet azert hull kevesebb,mert mar alig maradt valami...amugy koszonom az erdeklodest.

Hja es mar nem vagyok annyira stresszes hala a nyugtatoknak(itt nem valami eros nyugtatora kell gondolni)es a kozerzetem is javult.Tehat ilyen szempontbol jobban vagyok.

Az iskolaban meg mindig elegge szetszort vagyok,neha nem tudok figyelni,elrontok dolgozatokat,pedig tudom a lecket...

2010. nov. 10. 16:42
 24/27 Dr. Dav ***** válasza:

Leírnád pontosabban a rosszullétedet? Mit éreztél, milyen tüneteid voltak?

Az előző tanévben is ilyen voltál, vagy csak mostanában?

Mennyire kezdődött minden hirtelen? Vagy fokozatosan?

És tényleg fontos kérdés, hogy van-e, akivel rosszban vagy, vagy szakítottál-e fiúval, aki dühös le(hete)tt emiatt?

2010. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Dr. Dav ***** válasza:
Kérlek, tudasd velünk, hogy hogy vagy, mi újság. Jobbulást kívánok!
2010. nov. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Elnezest hogy eddig nem jelentkeztem.Mar jobban vagyok,azota elmentunk borgyogyaszhoz aki kezlest irt elo,meg holnaputanan elmegyek vervizsgalatra is.
2010. nov. 30. 14:17
 27/27 Dr. Dav ***** válasza:
Örülök, hogy jobban vagy! Mit állapított meg a bőrgyógyász és milyen kezelést írt elő?
2010. dec. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!