Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet hogy kb fél...

Mitől lehet hogy kb fél óránkánt begörcsöl az egész hasam? (olyan érzés mintha wc-znem kellene, de nem) (bocs a megfogalmazásért de nem tudtam máshogy leírni! )

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyomorrontás..? Romlott kaja, hirtelen ettél, forró kaja..akármi miatt lehet. Elég kellemetlen tud lenni, akár napokon keresztül! És akár 5 percenként görcsölhet:S
2010. nov. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lány vagy vagy fiú? Ha lány akkor mensi szerű hasfájás? Peteérés? Terhességi beágyazódás? Ha nem ezek akkor nem ettél sok keményítő tartalmú kaját? Nekem pl a krumplis tésztától van ilyen , nem bírom a keményítős cuccokat.
2010. nov. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tegnap kezdett fájni délután,délbe karfiol levest meg fasirtot ettem krumlival..nem volt sok időm gyursan ettem meg..akkor lehet ez lesz a baj..
2010. nov. 20. 18:33
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja lány vagyok.igen olyan mensi szerü fájdalom csak jobban fáj.:(
2010. nov. 20. 18:34
 5/7 anonim ***** válasza:
így én is szoktam lenni, főleg akkor, amikor több a gyomorsavam. nem lehet nálad is ilyesmi oka? vagy esetleg valami gyógytea? valami betegség tünete is lehet, vagy rosszat ettél...
2010. nov. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na ha mensi szerű fájdalmad van csak jobban fáj akkor lehetséges ,hogy a peteérést érzed, ha a vérzéstől eltelt kb 12-14 nap..mert akkor elvileg középidőben vagy, nem mindenki érzi meg és nem minden hónapban..de lehet te most ezt érzed, ..a karfiol..hát az engem csak fingat de a hasam nem szokott fájni.
2010. nov. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gyomorsavammal nincs baj.gyógyteát nem iszok.:(
2010. nov. 20. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!