Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Táplálkozással kapcsolatban...

Táplálkozással kapcsolatban valaki?

Figyelt kérdés
A testsúlyomon szeretnék változtatni. Az a gáz, hogy tavaly nyáron voltam 62 kg a 172 cm-em mellé. A testtömegindexem még egy kicsit alacsony is volt, de ln úgy éreztem jól magam. Azóta felszedtem 10 kg-ot, ami annyira nem is tűnik szembe egyből, csak a hasamról eltűntek a kockák+a csípőm vonala már nem olyan íves, hanem tökegyenes. Most már kb 3 hónapja tabatázok és el is kezdett megláttszani az eredménye, fogyni ugyan nem fogytam, talán csak 1-2 kg-ot, viszont a testzsír-izomzat arány változott hál' Istennek. Valaki tudna javasolni valami spec étrendet, esetleg táplálékkiegészítőt a folyamat meggyorsításához??? 19/F
2010. nov. 24. 09:06
 1/2 anonim válasza:

nálunk az osztályban most ezzel próbálkoznak a csajok, többnek be is jött:

- reggel éhgyomorra inni 2pohár meleg vizet vagy

- reggel éhgyomorra inni egy liter vizet, utána csak egy óra mulva reggelizni

Ez arra jó, hogy ne szedj fel többet, mert valahogy begyorsatja az anyagcserét, meg helyre teszi az emésztést, zsírbontást. Monnyuk én még nem próbáltam, de nekem nem is kell, mert gebe vagyok.

2010. nov. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2 pohár meleg víz = hasmenés. Gratulálok.
2010. nov. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!