Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Hátizzadás? Mitől lehet? Pszichés?

90 kiló 185 cm. nem vagyok túlsúlyos, úgy tudom, hogy (elvileg) egészséges is vagyok. Mitől lehet az, hogy állandóan kiizzadok ha utcán, bárhol sétálok 5 percnél többet. Pszichés okai lehetnek, van bármi megoldási javaslatotok? Köszönöm előre is!

2010-12-07 10:35  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Szerintem nincs pszichés oka. Ha sok ember előtt kéne szerepelned, és akkor izzadnál vagy izzadna a tenyered, azt el tudnám fogadni.
Az egyszerűbb ok lehet, hogy rossz ruházatot hordasz. Vagy túl melegen öltözöl, vagy műszálas holmikat feszel fel.
A rosszabb, hogy ez jelenthet pl. vesebetegséget meg mást is. Vizsgáltasd ki magad, látatlanban nem tudjuk megmondani, mi a baj.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2010-12-07 10:51 Privát üzenet
Én cukorbeteg vagyok 34 évesen. Mikor felfedezték, kérdezték az orvosok, hogy nem verejtékezett-viszketett sokat a hátam?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2010-12-07 10:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm. De.

Elsőnek: egyetemen tanítók, rendszeresen előadásokat tartok, no probléma akkor.

második: 5.2-es a cukorszintem. de lehet, hogy verejtékezés arra utaló jel?

# 3/4Időpont 2010-12-07 11:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Lehet pszichés, sőt nagyon is. Volt/van valaki hasonló cípőben? Neki mi segített?

# 4/4Időpont 2010-12-08 10:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ez normális? Rossz szokás vagy pszichés probléma? (Lent)
A gyakori vizelés és vizelési inger (felfázásra utaló jelek nélkül ) lehet pszichés/ lelki eredetű?
Ez a fogkrémtől van vagy pszichés eredetű?
Pszichés eredetű rángás vagy tetanusz?
Ez már pszichés alvászavarnak számít?
Pszichés okok miatt hullik a hajam (diffúz hajhullás),2 éve, mit lehet ez ellen tenni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu