Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16éves vagyok és terhes....

Hope04 kérdése:

16éves vagyok és terhes. Abortusztól félek. Szüleimnek elmondani nem merem. A barátom 18 éves ha megmarad a baba ránézve lehetnek jogi következmények?

Figyelt kérdés
abortusz már nem is lehetséges. szüleimnek nem szoltam mert tudtam egyből abortuszra vinnének amit én nem akartam.képtelen lennék megölni egy iylen csöpp életet. Örökbeadásra gondoltam hiszen így a picinek esélye lesz egy boldog életre egy felelőségteljes anya mellett. Kezdek rettegni,félek rosszul döntöttem. Találtam neten egy "bábát" aki még így is elvállalna egy abortuszt.de egyszerűen nem tudom már hogy mit tegyek.
2010. dec. 12. 12:18
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Voltál nőgyógyásznál? Ha nem keress fel egyet0 mihamarabb,legjobb lenne már holnap.Doki már biztosat tud mondani,h hány hetes terhes vagy.
2010. dec. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Bábához ne menj.

20 hetesen már sehol nem fognak neked abortuszt végezni.

De nem is értem miért nem szóltál a szüleidnek...

Most már ideje lenne megosztani velük a dolgot, nem gondolod?

Most már csak az marad, hogy megszülöd. Aztán vagy megtartod, vagy örökbe adod.

2010. dec. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Két hete voltál otthon tüdőgyulladással ez oké. De nem két hete hagytad ki a gyógyszert, ha már húsz hetes vagy...
2010. dec. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
bocsánat javítok 2 hetet*voltam otthon
2010. dec. 13. 13:47
 25/33 anonim válasza:
74%
Kicsit sajnálom, hogy ilyen nehéz döntést kell hoznod, remélem, leírod majd, végül mi lett. Egyébként a 14.20 -as leírta azt, amit sokszor én magam is gondolok. Nem értem, miért nem lehet felelősségteljesen élni. Itt már nem csak a Te életedről van szó, tehát ha nem sikerül minden úgy, ahogy azt eltervezted, már az örökbeadás, jó esély van arra, amit a már említett válaszoló leírt.
2010. dec. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
52%

ez most komolyan lehetséges, hogy menstruál az ember lánya a terhesség alatt??

kissé beparáztam most...

2010. dec. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Ajánlom neked a különböző alapítványokat. Ilyen pl. a Bölcső alapítvány. [link]

Érdemes lenne szólni a szüleidnek, mert egyedül baromi nehéz lesz végigcsinálni. Szerintem van esélyed az örökbefogadásra, fiatal vagy, gondolom nem vagy drogos, nem vagy alkoholista.. Azért Magyarországon sok pár szeretne örökbefogadni. Én is ajánlom a Juno című filmet :-)

A babát meg felesd el.. (Arra ajánlom a Dirty Dancing c. filmet..)

2010. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Nem a babát felejsd el hanem a bábát. Bocsánat, mert elírtam..
2010. dec. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,főleg az utolsó válaszadónak köszönöm azt a linket.Rengeteget segített!!!!
2010. dec. 18. 18:29
 30/33 anonim válasza:
0%

Szia HOPE04!

Tudom nagyon nehéz helyzet előtt állsz! Kérlek TRTSD MEG A BABÁT! Ne félj! Imádkozz, hogy erőt kapj!

2011. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!