Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16éves vagyok és terhes....

Hope04 kérdése:

16éves vagyok és terhes. Abortusztól félek. Szüleimnek elmondani nem merem. A barátom 18 éves ha megmarad a baba ránézve lehetnek jogi következmények?

Figyelt kérdés
abortusz már nem is lehetséges. szüleimnek nem szoltam mert tudtam egyből abortuszra vinnének amit én nem akartam.képtelen lennék megölni egy iylen csöpp életet. Örökbeadásra gondoltam hiszen így a picinek esélye lesz egy boldog életre egy felelőségteljes anya mellett. Kezdek rettegni,félek rosszul döntöttem. Találtam neten egy "bábát" aki még így is elvállalna egy abortuszt.de egyszerűen nem tudom már hogy mit tegyek.
2010. dec. 12. 12:18
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
Szia. Szivemből remélem hogy megfogadod a tanácsomat amit most le fogok irni.Nem azért mert az én tanácsom hanem mert hidd el igaz amit leirok .Én is voltam 16 éves mint te és most sem vagyok sokkal több.el tudom képzelni a helyzetedet, rengeteg gondolat és félelem kavarog benned most.De hidd el hogy egy nö életében nincs annál nagyobb ajándék mint amikor egy életet kap.és az élet ha eldobod magadtól nem biztos hogy ad még eggyet és ez a FŐ DOLOG.Attol hogy fiatal vagy lehetsz majd jo anya, és attol hogy szüleid haragudni fognak attol még feltudod majd nevelni. Azt gondolom AZéletben bárki is ellenezné ezt a babát az nem szeret téged igazán. mert aki szeret az tudja hogy mennyire sokat sérülhetsz ha ezt a babát elveteted. Sok ember nincs tisztában a veszéllyel a valós veszéllyel ami fennt áll egy abortusznál.És bárki bármit is mond ez gyilkosság igen mert az ott a hasadban nem egy bab szem hanem egy pl: 3 cm kisbaba aki nöl eszik , pisil és élni szeretne . Attol hogy pici attol még ott van. Vegyük azokat akik azt mondják hogy ez megengedhető dolog ha olyan az ember helyzete, hát nézzük csak: te mint 1 személy jobb esetben van hol laknod és eszel tehát ez megvan. Amit az ember a babára kap pénzt az bőven elég Magyar országon is. Ugyanis egy kisbabának sok igénye nincs , ha szoptatod, szereted , vigyázol rá sokkal többet nem kér. amit kapsz 35000 ft ot az elég pelenkára , gyogyszerre.egy két dologra amire helyzet adtán szükség van. Persze még sorolhatnám ezt sokáig de a lényeg az hogy az ember bármilyen szegény is legyen , egy GYERMEK A LEG CSODÁLATOSABB DOLOG AZ ÉLETBEN A NAP MINDEN PERCÉBEN SZERETET AD NEKED MOSOLYT ÖRÖMÖT.Nem félre beszélek én is szegény vagyok de egészséges és boldog a gyerekem. én is a gyes böl vettem meg amire szüksége volt.És ami a végső döntésben segit : mindenkinek ajánlom hogy nézze meg ezt a videót mert leirhatalan http://www.youtube.com/watch?v=WbtI1LsbiIQ azt mutatja hogy hogyan néz ki egy abortuszon átment kis baba.a SZIVEM KETTÉ HASADT A LÁTTÁN. REMÉLEM MEGNÉZED és remélem tüzön vizen át is megtartod a babádat és késöbb hidd el nem fogod megbánni.A szüleid idövel meg fognak bocsátani ill érteni téged ha jo szülök.
2011. jan. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
48%

Szia!


Örökbeadáson még nem gondolkodtál? Mi lett Veletek?

2011. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
hogy vagy? kérdésedkor babával mi lett?
2022. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!