Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A piercinghez kapcsólódik a...

A piercinghez kapcsólódik a kérdés. A kérdés lent és a leírás is. FONTOS : / mibaja lehet?

Figyelt kérdés
Több mind 3hete, hogy bezsúrták, még mindig minden nap, minden evés után öblögetek naponta egyszer bekenegetem kivülröl is. De mégis van hogy bedagad és folyamatosan [ bár nemtúl nagy mértékben ] gennyedzik. Esetleg " megfázhatott" vagy mi? segítsetek légyszives.
2011. jan. 3. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűen csak nem bírja a szervezeted.
2011. jan. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hmm... látom beválnak a jóslataim, mégha nem is annak akinek jósoltam. Nekem a fülem helyén van valami, ami leginkább egy tünde fülére hasonlít... hála a hülye p.csának aki gondolom a tetováló pasi farkán kapaszkodott fel a piercinges székbe.

Készülj a legrosszabbakra inkább, akkor nem lepődsz meg!

2011. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nyelvedbe van? hát abban nem vagyok jártas, de a többinél használt a sós vizes fertőtlenítés
2011. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha be van dagadva és gennyedzik, akkor elfertőződött! Nyilván nem túl hozzáértő kezek közé mentél...
2011. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elfertőződhetett. Nem érdemes játszani ezzel, vedd ki a piercinget.
2011. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát az ajkamban van.. már multhéten szépvolt kivül belül nemvolt semmibaja nem dagadt fel sem.. és most hirtelen..
2011. jan. 3. 19:03
 7/8 anonim válasza:
lehet allergiás reakció is. Nekem mondjuk fülbevaló miatt jöttek ki hasonló tünetek, de az, mint később kiderült, allergia miatt volt. Ha nem az, akkor én is csak arra tudok gondolni, hogy nem egészen sterill körülmények között és/vagy nem szakértők lőtték be.
2011. jan. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szó mi sz.. kozmetikus csinálta. de mivel reggelre 2x olyan dagadt szám volt mint geronazzomáriának.. megpróbáltam kivenni. nemsikerült. anyuval almentünk orvoshoz és ő kiszedte, msot kenegetem betadinnal és öblögetek. már lappad..: ) azthiszem 3ik szúratás nem lesz..: )
2011. jan. 4. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!