Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez a férfi nemi...

Mi lehet ez a férfi nemi szervemen? (Két kérdés is van a leírás-kérdésben! ) Bővebben tovább!

Figyelt kérdés

A péniszemen van 2-3 (illetve körülötte több apró amit tényleg csak nagy fénynél nagyon közelről látni) fehér/bőrszínű pötty, méretre mint egy "kiesbb" pattanás.


A tetején helyezkednek el pont, persze kívül a bőr tetején. Már egy fél éve kb. ott lehetnek. Én 19 éves vagyok. A hímveszőm alsó részén is szokott lenni nagyobb fehér pattanás szerű dolog de az mindig el is tűník pár nap alatt teljesen. Ezek viszont a hímveszőm tetején nem. Viszont ilyesmi volt TALÁN az arcomon egyszer meg a kezemen és kinyomtam fáj, vérzett, eltűnt.(1-1db volt csak) Ez is az a nehezen kinyomható pattanás ami vérzik és több idő mire nyomás után szép állapotba kerül, vagy valami zsírmirigy vagy miket olvastam itt? (Biztos valami vírusos dolog ha körülötte nagyon picik "képződmények" vannak. De néha észre sem veszek egyet sem, van amikor az az 1-2 pötty is alig észrevehető bőrszínű, van mikor meg kicsit nagyobb és fehérebb.)


Viszont már fél éve legalább ott vannak és érdekelne, hogy pontossan micsoda ez, és hogyan lehet eltűntetni.


Alapossan meg szoktam mosni szappanal mindennap, viszont itt jön egy MÁSIK kérdés is, lehet összefügg... Mikor WC-zek utáa csöpög egy 20 percig hébe-hóba. Ha leülök és hitelen felállok utána kijön egy pár csepp. Olvastam ez az izom miatt lehet, hogy nem tud ellazulni teljesen. Na és ezért néha oda-oda gyúlok, félek, hogy valami átment ezért a kezemről.


Nagyon várom a válaszokat és előre is köszönöm!!


2011. máj. 22. 22:49
 1/6 A kérdező kommentje:

A két kérdés mellé még kettőt írnék.


- Ha egy kicsit eres, vagy a hímvessző közepén van egy nagyobb "ércsomó" azt valahogy el lehet tűntetni, hogy szép "sima" legyen?


- A bal here "alján" egy kis dudor, csomó, bütyök. Ez a mellékhere igaz?

2011. máj. 22. 22:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál, hogy meg kellene nézetned orvossal? Lehet csak fordyce pöttyök, de lehet vmi vírusos dolgot szedtél össze...
2011. máj. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy weborvos oldalon néztem kérdéseket/válaszokat, amit valódi orvosok adtak. És a hormonálisan aktív időszakban jobba megjelennek ezek a faggyúmirigyek amik eltömődtek, ezt írják. De nemtudom. Fél éve ugyan úgy néz ki minden!
2011. máj. 22. 23:01
 4/6 anonim ***** válasza:

én is faggyúmirigyre gondolnék, na csak azok elvileg nem csak fél éve vannak ott


viszont ezeket ne akard nyomkodni, mert nem pattanás, ezt nem tudod eltűntetni

létezik erre egy olyan megoldás, h lézerrel szépen leégetik, na de tényleg ezt élőben kellene megmutatnod bőrgyógyásznak, mert így webdoki is csak találgatni tud

2011. máj. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát igen, az biztos, hogy eltávolítható. De már elég régóta nem változik semmit és végülis nem annyira zavaró. Ha valami változik akkor orvoshoz fordulok, de így lehet magától is elmúlik.


Egyéb tippek a többi dologra? :\

2011. máj. 27. 16:46
 6/6 anonim válasza:
Nagyobb tesómnak is ilyenje volt ez egy fajta nemi betegség nevét sajnos nem tudom. Kapott rá kenőcsöt és valamennyire meggyógyult. Menjel egy orvoshoz egy rendeshez ne egy neteshez és ő majd megmondja remélem tudtam segíteni ! :)
2013. okt. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!