Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Leírnátok egy egészséges...

Leírnátok egy egészséges étkezést mozgással együtt?

Figyelt kérdés
Semmi extra ne legyen benne semmi extra olivkaolaj meg bogyó mg ilyen szarok csak normális kaja amivel nem hízok el. Fontos lenne hogy nehogy elhízzak. És mozgás is lehet bennexd. És hogy ne korogjon a pocim:)
2011. jan. 5. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Miert nem a netten keresel erre ra?

Talald meg a Neked megfelelot.

2011. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert ezen az oldalon olyan kérdéseket tehetünk fel amit nem merünk vagy nem találunk. És ne OFFolj.
2011. jan. 5. 22:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok a híve semmilyen szélsőséges diétának.

10 hónapja szültem, így még van rajtam 1-2 kiló plussz. ( 161 cm, 58 kg)de lassan lemennek ezek is. Mindent megeszem ami jólesik, de próbálok az étrendembe sok zöldséget, gyümölcsöt, gabonát iktatni meg persze fehérjét is.Kerülöm a műételeket amiben sok az E szám, bár azt is megnézem, hogy milyen E mert sok természetes anyagnak mint a c vitaminnak is van E jelölése.Nagyon ritkán eszem chipseket, nasikat és zsírban sült ételeket.Inkább tepsis sülteket szeretem és sült krumpli helyett rizst, zöldségköretet,krumplipürét.

Alapelvem: Reggelizz úgy mint egy király, ebédelj úgy mint egy polgár, vacsorázz úgy mint egy koldus.

Este már ne nasizz.Szedj vitaminokat mert bizonyos vitaminok,nyomelemek hiánya is okozhat farkaséhséget.

Törekedj a változatosságra és a mértékletességre. Minél lassabban eszel, minél jobban megrágod az ételt, annál hamarabb érzel jóllakottságot, tehát kevesebbet eszel.

Nem kell mindennap sportolni, de a napi fél óra tempós séta a szabad levegőn mindenkinek jót tesz.

Még annyit, hogy normál anyagcserém van, nem vagyok túlzottan hajlamos a hízásra de azért nem is ehetek bármennyit büntetlenül.Nem zörögnek ugyan a csontjaim, de nem is vagyok túlsúlyos.

2011. jan. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzés heti háromszor kardióval kiegészítve, 3-4g/tskg szénhidrát, 1-1.5g/tskg fehérje, multivitamin, omega3 zsiradék, sok folyadék. Szénhidrátból komplex: rizs, hajdina, köls, hüvelyesek. Fehérjéből fehérhús, hal ha eszel ilyesmit, növényi fehérje esetleg (hüvelyesek, szója stb.). Zsírsavra halolaj első körben.
2011. jan. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a legegészségesebb "diéta" a diéta 2-es típusú cukrosoknak. napi 5ször eszel, figyelsz a szénhidrát bevitelre, sok zöldséget eszel, sosem vagy éhes. ha e mellett kardiozol, akkor teljesen egészséges leszel. szerintem
2011. jan. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!