Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anya beteg, mi a baja? 11/l

Anya beteg, mi a baja? 11/l

Figyelt kérdés
38 fokos láza van és öklendezik nem hány és vmit érez a torkába csíp és szúr a talpa is fák egy kicsit és rázza a hideg mitcsinálja?11/l ja és cifran-t szed annak lehet mellékhatása ez?De mi baja lehet,ha a mellékhatást kizárjuk?
2011. jan. 15. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Talàn orvost kéne hívni és talàn az orvos megtudnà mondani...talàn anyukàd sem tudhat mindent és ö se él túl mindent..

Csak egy ötlet

2011. jan. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A talpa melyik resze fajdalmas?
2011. jan. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez egy egyszerű vírusos betegségtől kezdve bármi lehet. Menjetek orvoshoz, esetleg ügyelet. A talpfájdalomnak szerintem nem sok köze van az egészhez.
2011. jan. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hívjatok orvost. Nyugi, valószínűleg semmi nagyon komoly, de azért ha doki látná, jó lenne.
2011. jan. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mond meg anyudnak,hogy hívjatok ügyeletet vagy menjetek el orvoshoz,mert influenza járvány.

én is 4-5 napig 38-39 fokos lázzal feküdtem itthon.

2011. jan. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat már most jöttek haza semmi baja nincs csak megfázott és megcsömölt egy picit ez a 2 váltotta ki előle ezeket:)Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. jan. 15. 11:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Kamilla, koromviragtea jot tesz ilyenkor, s ebbol lehetne labfurdot is kesziteni.

Tehat belsoleg fogyasztani, es furdot is kesziteni ebbol, igy elobb fog felepulni.

2011. jan. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!