Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Internetfüggő vagyok! Mit...

Internetfüggő vagyok! Mit tegyek, nagyon rossz?

Figyelt kérdés

Semmire sincs időm,mert van hogy egész nap netezek...egyetemista vagyok amugy...órákra bejárok,de amint hazaérek délután,egyből net. és esig. Meg hétvégén is. Megőrülök!!!! Nem akarom elcseszni a sulimat! De a laptop mindig nagyobb kisértés mint a tanulás.Meg sportolnom is kéne meg emberek közé járnom,diákmunka sem ártana stb,de nem teszem mert lusta vagyok mindenhez csak a net érdekel.Nem tudok ettől szabadulni.

Segítsen valaki!

22/L


2011. jan. 30. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Mond le az internet előfizetésedet :)


Neptunozni meg tudsz az egyetemen is, de az nincs nyitva éjjel-nappal, így nem tudod a függőségedet kielégíteni :)

2011. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Elmondom mit tegyél!Laptopot eladni szépen az internetet lemondani!Ez a legjobb megoldás!Én is így voltam,eladtam a laptopot és a netet is lemondtam.Néha ha nagyon meg akarok nézni valamit,akkor bemegyek internet kávézóban.Ha nem ezt csinálod akkor viszont meg kell tanuénod magad kontrolálni.De ha eddig nem ment,akkor most sem fog szerintem.Úgy hogy én az eladást javaslom.Az elején hiányozni füg,de valami hasnossal kell majd helyetesitteni a dolgot.Pl valami sport,tanulás ilyesmi.

Ne csak mond hogy majd hol,meg majd holnap.Hanem most tedd meg.

Sok sikert!

2011. jan. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

igen,valószínű ezt kell tennem. köszi a kedvességeteket :)

a mostani vizsgaidőszakot is csak ugy tudtam megcsinálni, hogy a pasimat kértem meg vigye el tőlem ezt a sz@rt..:DDD

de most újra itt van...van még 1 hetem a téli szünetből a köv. félévkezdésig,valamit csinálnom kell mert jönnek a nehéz tárgyak a suliba és nem cseszhetem el!!!

De hogy mondom fel a netet mikor 1 éves hűségnyilatkozatot irtam alá? ( Net,TV,vonalas telefon) UPC

szerintetek?

2011. febr. 1. 10:42
 4/10 anonim ***** válasza:

A netet akkor nem mondod le!Akkor csak a gépedet adod el!

Abból is lesz egy kis plussz pénzed legalább.

Amúgy mennyi van még belőle?Mármint az internetből!?

2011. febr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
október közepén kötötem a szerződést.Szóval még elég sok van belőle. azt lehet, hogy módositom a szerződést olyanra hogy csak a tv meg a telefon legyen benne? És akkor eladnám a netet.
2011. febr. 1. 10:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom!Szerintem nem nagyin lehet ilyet,de kérdezd meg a szolgáltatónál szerintem.De én úgy gondolom hogy nem nagyon lehet,ha lehet is,akkor szerintem valamit tuti kell érte fízetni.Lehet jobban jársz ha csak eladod a gépet aztán fízeted tovább.Amúgy így mennyit fízetsz havonta?
2011. febr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én azért nem mondanám le se a netet és nem adnám el a laptopot sem. Én is voltam egyetemista, mindkettőre szükséged lesz, ha máskor nem is de majd a szakdolgozatod írásakor biztosan. Felnőtt ember vagy ezért próbálj meg uralkodni magadon vagy találj ki helyette más elfoglaltságot (sportolj, tanulj nyelvet, stb.). Ha mégse menne, akkor állíttass be valakivel egy jelszót a gépedre, így csak akkor tudod használni, ha tényleg szükséged van rá. Én bízom benne, hogy menni fog a leszokás mindenféle eladás és lemondás nélkül is. Egyszerűen gondolt át, hogy mi érdekelne és próbálj arra koncentrálni.
2011. febr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nem lep meg.. hogy inkabb a laptopon olod az idot,mint a tanulason... termeszetes.. epp most jott ide valaki (kb 1.5 oraja.azt kerdezte ha nem unom meg a netet)

a nyelv..vagy zene tanulasa nem rossz otlet,de szerintem akkor is ora utan neteznel.. amugy en is imadom a netet :)) es minden este 8tol kb 12ig ezt csinalom.. szerintem egyszeruen keruld.. csak menni fog.. huzd fel a orad .. mittomen 3 ora netezes utan amiko cseng.. zard le.. ennyi.. mo ne dobd csak ugy a neted meg a laptopot... ezek mind fontosak egy ember eleteben.. :))tenyleg.

keruld.. tv-t nezz.. rajzolj.. ugralj .. forogj csak el ne szedulj.. olvass valami utoset. :> valami promnights from hell... v ilyesmit es ennyi.. csak ne egyel mert rengetegen esznek csak unalombol..oszt nem tudnak mit csinlnai a 100 kg-okkal...

bocs a 1323 kg betuert.. de nagyon benne vagyok :D

sok sikert!

2011. febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Van egy nagyon jó ingyenes program,ami korlátozza a napi pc használatot.Ha ezt a hapsid lejelszavazza,akkor annyit gépezel,amennyit beállítasz rajta,és úgy gondolod,hogy annyinál meg tudsz állni.Nálunk a gyerekek ilyenek,és egész jól bevált a dolog.Így ők osszák be az idejüket,hogy mennyit,és mikor ülnek gép előtt.Természetesen a megadott időkorlátokon belül.
2011. febr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is függő vagyok csak szerencsére nálam nincs laptop munka közben,persze alig várom hogy online legyek egész nap,de már estefelé ha bekapcsolok akkor nem netezek annyit mint mikor egy ideig nem dolgoztam(akkor 4-5 órát aludtam naponta,ebédelés,vacsorázás a gép előtt stb) , szerintem kéne valamit csinálnod,mozognod napközben akkor talán nem szippantana be teljesen téged sem a cybertér.
2011. febr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!