Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérnyomás probléma. Mit tegyek?

Vérnyomás probléma. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha nem iszom reggel kávét, teljesen használhatatlan vagyok mind fizikailag, mind szellemileg (inkább ez utóbbi a probléma, mert egyetemista vagyok). Hogyha viszont kávézom (például 1 héten át minden reggel), annyira megemelkedik a vérnyomásom, hogy ömlik a vér az orromból. A mozgás, a sok víz nem segített rajtam :(
2011. febr. 18. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy a reggeli és naponta egy kávé ennyire drasztikus hatással van rád. Inkább a napi stressz, ami felnyomja a vérnyomásodat. Ezzel a problémával, mármint az orrvérzéssel felkeresném az orvost. Ki tudja mennyire nyomódik fel, nehogy agyvérzést kapjál.
2011. febr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
100%, hogy a kávé okozza. (Egyébként nem vagyok stresszes a mindennapokban.)
2011. febr. 18. 22:56
 3/9 anonim ***** válasza:
első voltam, és ha napközben innál egy fél kávét, amikor már a mélyponton vagy?
2011. febr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 poiu ***** válasza:
Energiaitallal hogy állsz?
2011. febr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
megint első voltam. Valamilyen szinten akkor allergiás vagy a csersavra, én úgy gondolom. És ha nem innál, Ismerek több embert, akinek alacsony a vérnyomása és bizony kóvályognak ők is rendesen.
2011. febr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos az E-italtól is vérzik :S Köszi az eddigi válaszokat
2011. febr. 18. 23:48
 7/9 poiu ***** válasza:
Pontosabban kérdem, iszol rendszeresen energiaitalt? Tudniillik sokkal durvább a hatása, mint a kávénak. Ha emelett egy kávét is benyomsz... Kísérletezz, próbáld ki a teát, kis reggeli torna stb. A kávé az indulásban segít, hatása nem tartós, aki a reggeli kávé nélkül egész nap szédeleg, az már vszínűleg koffein függő. Arról meg lehet szokni (nem vizsgaidőszakban).
2011. febr. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem szoktam E-italt inni szinte soha, vagy maximum kávé helyett. Nem a koffein függőségtől van, mert épp azért kezdtem el koffeint "használni", hogy ezt a problémát megszüntessem. Köszi neked is:)
2011. febr. 19. 10:25
 9/9 anonim válasza:
Kávé helyett In-NO energiát ad és csökkenti a vérnyomást.
2011. febr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!