Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez most pánikroham? Ha nem...

Ez most pánikroham? Ha nem akkor mitől lehet? Vérnyomás probléma?

Figyelt kérdés

Mert olvastam róla, de én ennyire nem pánikolok, csak mostanában elfog ilyen belső remegés féle. Nem vagyok ideges, csak érzem. Aztán egy pár óra múlva elmúlik. A pulzusom is megemelkedik. De nincs halálfélemem, meg nem kapkodom a levegőt, egyszerűen olyan mintha a testem ideges lenne. Ez pánikroham? HA nem, akkor mi lehet? Ilyenkor kicsit diszkomfort érzésem van! Ja, és pár napja szédülgetek is, de a vérnyomásom olyan mint szokott lenni, max. a pulzus ugrik fel!

köszi


2010. nov. 20. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A pánikroham elég erőteljes, nem lehet semmivel se összetéveszteni. De lehet, hogy nálad ilyen formában jelentkezik, még enyhe a dolog és később akár súlyosbodhat is. Próbálj meg magnéziumot szedni, hátha csak vitamin hiány.
2010. nov. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják limitált pánikroham. Nem áll fenn az összes tünet.

Nekem volt "rendes" is, de néhány gyakori tünet még így is hiányzott: nehézlégzés, fejfájás.

2010. nov. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
El fog múlni, nyugodj meg. Próbálj meg lazítani, kicsit változtatni, többet figyelni magadra, inkább korábban kelni és tornázni, nem kávézni, nem cigizni. Kis életmódváltás, és rendbe fogsz jönni. Ha a tüneteid sokáig fennmaradnak vagy erősödnek, akkor keress fel pszichológust!
2010. nov. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Koffein is okozhatja.
2010. nov. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!