Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Altató? Melyik használ az...

Altató? Melyik használ az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
Leginkább az a problémám, hogy van, hogy napközben sokat alszom és ilyenkor este nem tudok, így ezután kezdek átfordulni ájszakai bagollyá.Na ilyen esetre, ha bevennék egy altatót az el tudna nyomni annak ellenére, hogy szinte egész nap aludtam? Konkrétan meg is neveznétek légyszi. Ebből nem akarok rendszert csak most is előreláthatólag tönkrevágtam a holnapom is, ha nem is alszom majd fáradt leszek, ami által szintén haszontalan leszek. 21L
2011. ápr. 10. 02:19
 1/5 anonim ***** válasza:

de most hiába mondok neked bármit, mindegyik receptre megy, bár oké, van ahol kiadják, na de elég egyénfüggő, kinek mi jön be

most mondjak 5-öt és kísérletezel?

sztem vegyél ki szabadságot, és keresd fel holnap a pszichiátriát, be kéne feküdni pár hétre

2011. ápr. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lendormin a neve, az orvos írja fel. Én egy fél darabtól úgy alszom,mint a bunda 8 órát kialszom tőle. Bár egyénfüggő szerintem,mindenkinek más adag használ, nekem a fél darab elég,de szerencsére csak ritkán kell bevennem,ha esetleg nem tudok elaludni este.
2011. ápr. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
most ennyi erővel Gerodorm a másik neve, és még 10, na de nem lehet tudni, mi a jó, értsd meg, mindenesetre mindkettő átaltató, ha csak elaltató kell, akkor az viszonylag biztosan mondható: Dormicum
2011. ápr. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a gyógyszerész és az orvos véleménye érdekeljen, ne laikus gyk-soké


nem mellesleg, ne aludj nappal és megoldódik a gondod gyógyszer nélkül

2011. ápr. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Napirend változtatás kellene ide, nem altató.

Kezd el egyre korábban lefeküdni, az ébresztőórát meg állítsd be, hogy normál időben felébresszen. Akkor este fáradt leszel és tudsz aludni.

2011. ápr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!