Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Engem miért csípnek állandóan...

Engem miért csípnek állandóan a bolhák?

Figyelt kérdés

Még csak most kezdődött el a tavasz, de máris bolhát szedtem össze valahol. Ez mindig így van, ha valahol bolha van, az biztosan megtalál engem.

Egyáltalán nem vagyok igénytelen, nagyonis tiszta és ápolt vagyok, mégis, ha egyszer belement a bolha a ruhámba, alig tudom kiirtani őket.

A térdem már meg is van dagadva, annyi csípás van rajta.

Szeretném ha meg tudná mondani nekem hogy mit csináljak, mert már sírni tudnék, annyira kétségbe vagyok esve.

A válaszokat előre is köszönöm szépen.


2011. ápr. 20. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Irtsd ki õket. Pontosan azért csipnek, mert tiszta vagy.
2011. ápr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
AB- a vércsoportod, mert azokat nagyon szeretik. Pár napja valaki feltett egy hasonló kérdést, nézz utána, keresd meg a válaszokat.
2011. ápr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyél több fokhagymát, azt ki nem állhatják a vérszívók. :)

Nem csak "vámpírlegenda".


Mást nem igen tehetsz, ha ennyire kedvelnek, meg esetleg igyekszel belenyugodni. :S



Khm... mondjuk teszel fel bolhanyakörvet. XD

2011. ápr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A bolhanyakörv már nekem is eszembejutott XD

Nem tudom hogy milyen a vércsoportom, de sajnos jobban szeretik a bolhák mint a kutya a csontot.

Most az lesz hogy mindenemet kimosom, amibe belemehetett, és bolhaport is veszek.

Csak azt szeretném, ha lenne erre valami végleges megoldás a dologra, de eddig még olyat nem találtam :S

Köszi hogy ilyen gyorsan válaszoltatok, ha valamit még tudtok tanácsolni akkor írjatok még!

2011. ápr. 20. 19:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Kutya-macska van a közeledben, kapcsolatba kerülhettél vele? Ha igen, akkor először is neki(k) Frontline, másodszor leginkább az ágyadban keresd a bolhákat, meg a szőnyeget takarítsd ki alaposan, ha van.
2011. ápr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem csak egy kutyám van, szerencsére ő nem bolhás, de a környezetemben sokmindenkinek van kutyája, úgyhogy elképzelhető, hogy tőlük lettem bolhás.

Éppen ma volt a nagytakarítás, de már egy olyan 2-3 napja nem csíptek meg.

Mostmár biztosan nem élnek! :D

2011. ápr. 23. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!