Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik lábujj fóbia? :S

Létezik lábujj fóbia? :S

Figyelt kérdés
Egyik bnőm teljesen kiakaszt a lábujj fóbiájával. A villamoson, a buszon, a suliban, az utcán folyton mások lábujjait figyeli, emellett a sajátjait (saját elmondása alapján) utálja. Szinte soha nem hord nyitott lábbelit, azt mondja úgy érzi meztelen, ha pl papucs van rajta. :S :/ (egyébként sztem semmi gáz a lábával). Tudom, hogy idióta kérdés, de van vmi fóbiája? Kezeltetni kellene?
2011. ápr. 29. 01:59
 1/5 anonim ***** válasza:
van ilyen, én is ilyen vagyok. Ez azoknál fordul elő akiknek nem tetszik a sajátjuk. :) de kezeltetni???? Felesleges.
2011. ápr. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
komolyan??? :O
2011. ápr. 29. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Aha! Én is csúnyának látom az enyémet és mindig másokét figyelem. Aztán örülök, ha látok egy még csúnyábbat. Mondjuk én hordok papucsot, szandált.
2011. ápr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen igen énis ilyen vagyok
2011. máj. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tyúk válasza:
0%
-)) én meg , könyököt nm szívesen látok , sosem hordok/hordtam rövid ujjút , (ovis koromban sem !)mert annak a látványa is zavar , magamon , és másokon is .bizonyos fog, és köröm szerkezet , , hajzat ..dettó , a szakáll bajusz szintén , (mert azt gondolom ,h nyálas , és ételmaradékos , tele van bacilussal ..)..azt is utálom , ha ronda lábujja van valakinek , mert az enyém szép !..már azt nm is írom , h a szaga az embereknek mennyire zavar !!szóval ..látod , ez másoknál is létezik , csak nm tudatosul bennük .jah , különben ganxta zoli nagylábujj -mániákus , azt figyeli ,ha ronda valakié , kiborul .-)))))))))és szóba sem áll vele .. szóval , semmi gáz , sima emberundor , de legalább kitör valahol ....haha ..!! szia !tyúk
2012. jan. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!