Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fekszenek le egyesek...

Miért fekszenek le egyesek úgy este aludni, hogy nem fürödtek/zuhiztak le egyáltalán, és ezt csak reggel teszik meg?

Figyelt kérdés
Én tuti, h. nem tudnék este úgy lefeküdni, h. nem mosakodom meg sehol. De vannak akik igen. Miért? Ez nem vmi igénytelenségre utalhat? Mert ugye hát volt az ember pl aznap nagy wcén is, mondjuk főzött, takarított, stb, csak izzadt is, és mégsem fürdik le, csak reggel. Nagyon fura nekem.
2008. febr. 18. 15:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%
Én reggel is szoktam fürödni.Elég érdekesnek tartom,hogy rengetegen felveszik éjszaka a pizsamát,háloinget napokon keresztül ugyanazt,amibe aztán beleizzadnak,este hiába fürödnek,ujra felveszik piszkos háloruhát..szagoltam már uriasszonyt,akin érződött az izzadt ágynemü szaga..Wc-zés után meg mindig mosakodni kéne..
2008. aug. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia. Én nem vagyok izzadós, tényleg alig izzadok, még ha sokat is mozgok, de minden este tusolok! Reggel is tusolok, mielőtt elindulok dolgozni, mert frissebbnek érzem magam utána. Voltam már úgy, hogy nagyon későn értem haza, de akkor is tusoltam, hiszen egy nap sok helyen megfordul az ember és akkor is koszos lesz, ha nem látja magán... Mindent megfogunk, a hajunk is tele megy porral, stb. Üdv: Gyuszi
2010. febr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 zsolti810113 válasza:
Reggel sokkal fontosabb zuhanyozni, mert felfrissít és az éjszakai - esetleges - izzadást, pisilést, hasmenést követően fontosabb, hogy a reggeli (még friss) orrakat ne terheld. Másrészt nem mindegy az évszak sem, nyáron egy gyors tusolás jól esik még a lustábbaknak is, viszont télen - -20ban amúgy sem nagyon izzadsz - elég túl lenni rajta reggel. A sok vegyszeres elgondolással is egyetértek, hajat is bőven elég egy normál embernek normál körülmények között hetente 1szer mosni.
2012. márc. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!