Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tönkre fog így menni a bőröm?

Tönkre fog így menni a bőröm?

Figyelt kérdés

Évek óta, szóval úgy 8 éve nem voltam strandon. Nem is napoztam azóta. A bőröm, elsősorban a lábam hófehér, csupa bőrhiba. Nem tudom, mi lesz így vele. :(

A hátam is tiszta pattanás. Nem merek strandra menni, pedig imádtam úszni, de gyerekként még nem zavart a súlyfölöslegem. Voltam tizenévesen kegyetlen kövér (120 kg), aztán lefogytam több, mint 40 kg-t, ingadozik a súlyom.

Az utóbbi években 85-90 körül voltam. A bőröm itt-ott megnyúlt, a hasamon pl. lóg a bőr, undorító, így nem bírnék fürdőruhára vetkőzni, de a lábam is sonkás, ocsmány. Még rövidnadrágot sem veszek fel soha, hosszú farmerban főlök egész nyáron évek óta. A vádlim vastagabb az átlagnál és mint említettem, kinézetre sem szép, eltakarom.

Otthon az udvaron nem tudok napozni, pedig jó lenne, de mindenhonnan a szomszéd udvara néz ránk, meglátnának. :( Szoláriumba nem akarok járni, ott is valamennyire látnának, nem akarok ilyen helyre menni.


2011. máj. 23. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Fogyj le! Nem hiszem, hogy így jól érzed magadat!

Napozni én sem napozok, pedig csak 53 kg vagyok, mert nem akarok 40 évesen tiszta ránc lenni...

2011. máj. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, nem érzem jól magam, csak ugyanakkor a fogyókúra eredménye is csalódás volt nekem... a legkevesebb súlyom olyan 78 körül volt, és a hasam borzalmas volt... nem túlzom, oda minimum plasztikai műtét kéne. És ha lefogynék az ideális súlyomra, azaz úgy kb. 65 kilóra, el nem tudom képzelni, hogy nézne ki a bőröm... :( akkor sem vehetnék fel semmi többet mutató ruhát.
2011. máj. 23. 17:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?


1,5év alatt kétszer fogytam 12kg-t(terhességek), a pocakom, hajjaj... A hasam alja nagyon ráncos laza lett(nem kötényhas) na én erre bőrfeszesítő krémet használok két hónapja. Sose lesz a régi, a csíkjaim sajna maradnak, max szép halványak lesznek, viszont alul a ráncok nagyon szépek lettek, már majdnem teljesen eltűntek, ehhez néhány felülés, mozgás. Combom szintén.

Ne keseredj el, próbáld ki, veszteni nem vesztesz semmit, ha nem válik be neked, legalább megpróbáltad.


Ne add fel a fogyókúrát, helyes táplálkozást pontosabban, fogadd el magad, és rendben leszel.

Sok sok kitartást, és sok sikert.

2011. máj. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok.
2011. máj. 23. 18:49
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! :) Nem ismertem a kötényhas kifejezést, rákerestem, és igen, pontosan ilyen a hasam. :( műtétre lenne szükségem, de félek is tőle, meg képzelem, mennyibe kerülne...
2011. máj. 23. 18:57
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Sok folyadék (napi 2l minimum)

2. Sport

3. Önbizalom növelés

4. Igenis napozz otthon

5. Irány a bőrgyógyász

6. Aztán a kozmetikus


"Az a bátorság, hogy az ember azt csinálja, amit akar, attól függetlenül, hogy mennyire fél. Tehát a félelem tulajdonképpen olyan lesz, mint az időjárás: hogy ha meg akarlak látogatni, akkor nem foglak fölhívni, hogy hát akkor most nem jövök, mert esik az eső. Akkor inkább esernyővel foglak, esernyőt fogok venni, és akkor is meglátogatlak, ha esik az eső."

(Feldmár András)


20/L

2011. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!