Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Budenofalk tablettát vagy...

Budenofalk tablettát vagy végbélhabot használóknál mi a tapasztalat? Főleg a mellékhatások érdekelnek.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én -krónikus bélbeteg vagyok, erre kaptam Budenofalk kapszulát régen. Nekem csak jó tapasztalataim vannak ezzel kapcsolatban, főleg a szteroidok után... ez egy helyileg ható, kevés szteroidot tartalmazó gyógyszer, kevés mellékhatással, mivel helyben hat. Sokkal jobb,mint a Medrol és társai. Nekem ha jól emlékszem nem volt vele semmi gondom. Csak nehezen tudtam végleg elhagyni. Mire kaptad?
2011. ápr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Colitis ulcerosam van,eddig salofalkot szedtem, de megszületett a kisfiam, s nem nagyon akartam gyógyszerrel szoptatni, a karacsony óta rosszul vagyok, de nem mertem elkezdeni szedni.Szóval azt mondod,nem vészes?Sok rosszat hallottam a szteroidokról.
2011. ápr. 6. 12:11
 3/3 anonim válasza:
Én crohn beteg vagyok és most írta fel az orvosom a budenofalk tablettát. Most fogom elkezdeni szedi napi 3x3mg-ot. Ettől nem fogok elhízni mint a medroltól? Az orvos azt mondta ez nem olyan erős szetroid. De nagyon félek mert nehéz volt a medrol után visszafogyni. Mi a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?
2013. jan. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!