Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért szédülök állandóan és...

Miért szédülök állandóan és miért vagyok folyton rosszul?

Figyelt kérdés

folyton szédülök,de amikor lefekszek pihenni,abbamarad,de pl az előbb is felálltam az ágyról és úgy megszédültem hogy azt hittem,elesek.

és néha csak úgy hányingerem lesz,nem tudom mitől.

és minden pici apróságon felidegesitem magam

meg van olyan is hogy állok tök nyugodtan és elkezd remegni a lábam,mert már nem birom magam tartani mert annyira fáradtnak érzem magam

meg folyton azon kapom magam hogy állandóan a kezemet tördelem

mi ez és mikor fog elmúlni?

13L


2011. aug. 5. 19:42
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
fogok kosarazni de az a suliban van ezért sulikezdés előtt nem tudok lefogyni és megint csúfolni fognak hogy dagadt vagyok és ha egyszer megbélyegeznek,utána lefogyhatok akár 20 kilós anorexiásra,még úgyis kövérezni fognak ://
2011. aug. 6. 15:50
 32/43 anonim ***** válasza:

Lehet emiatt szédülsz folyton és vagy rosszul:


termeszettorvenyei.blog.hu

2011. aug. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
2011. aug. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

hát mondjuk ez is lehet :S

meg így belegondolva,már a csapvízben is mindenféle szenny van,én meg csapvizet iszok :S

2011. aug. 9. 11:35
 35/43 anonim ***** válasza:

Nem "lehet", ez csak a tompultságod miatt van. Mérgeznek téged, a testedet, a tudatodat, aminek végkifejletén roncs leszel rövidesen akibe gyógyszer tömnek hogy dolgozni tudjon, utána elpatkoljon és ne kelljen nyugíjat fizetni.

Ásványvízet igyál feltétlen, olcsó.

2011. aug. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Nézz meg egy talán 99-es filmet, úgy hívják Mátrix. Ebben élsz.
2011. aug. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
jah de nekem anyámék csak szénsavas ásványvizet vesznek,azt meg nem iszom meg
2011. aug. 9. 12:18
 38/43 anonim ***** válasza:

Talán igy még jobban megfoghatod a problémát: amikkel szennyeznek téged azok toxinok, igy kábító anyagok.

Tehát kábítószerek befolyásolása alatt vagy, olyan kábító anyagoké amiket a hús és tejipar miatt fogyasztasz és folyamatosan feltünés nélkül alakult ki a narkózisod.

A tüneteid alapján mégis az első felvetésem volt a helyes, túlzott kábítószer fogyasztás, csak nemtudtál róla

2011. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
nem tom,húst nem nagyon eszek tejet meg csak néha iszok,de eddig nem éreztem semmi kényszert hogy húst vagy tejet egyek :/
2011. aug. 9. 12:26
 40/43 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen csak a húsra kell gondolni, bár ha tudnád mi folyik ott biztos kitiltanád.

Gondolj a gyümölcsre a bevásárló központban.

Mitől csillog? Szintetikus anyagoktól ami a szervezetedben méreggé alakul át bekábulsz egy életre. Csak is piacról érdemes vásárolni és ott is megnézni kitől.

2011. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!