Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezek vakbél gyulladás tünetei?

Ezek vakbél gyulladás tünetei?

Figyelt kérdés
Ma reggel felkeltem és szúrt oldalt a hasam, de rá 2 órára el is múlt, de mikor így nyújtózkodom vagy befeszítem a hasamat mintha a hasfalam fájna, lázam hőemelkedésem nincs, a közérzetem is viszonylag jó, étvágyam nemigen van, lehet ez a nagy melegtől is? Vagy vakbélgyulladás?
2011. aug. 24. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:

ha lány vagy, lehet a petefészked is akár...

szerintem a vakbél nagyon fájna :)

2011. aug. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, de már elmúlt, jobban érzem magam csak felkelésnél után volt rossz, de utána mondom 2 óra után elmúlt, aminek örülök, csak nehogy bajom legyen:S:(
2011. aug. 24. 17:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz bajod, nyugi, de a következő napokban fokozottan figyelj magadra.


A vakbélgyulladdás nem jár feltétlenül lázzal - nekem sem volt -, de olyan erős féloldali alhasi fájdalommal (bármely oldalon lehet, a de a jobb oldali a gyakoribb), hányingerrel, étvágytalansággal, szúró fájdalommal, hogy azt alig lehet mással összekeverni (esetleg lányoknál a petefészekgyulladással, de mivel írtad, hogy fiú vagy ez kizárva).


A sérv a másik, ami hasonló tüneteket produkál, ha kizáródik. De anak vannak előjelei, és a sérv általában sokáig nem záródik ki, fájdalom nélküli bögként kitapintható.


Ha még egy-két nap múlva is fáj, menj el egy orvoshoz. Legalább a házidoki lássa!

2011. aug. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Páromnak is így fájt és neki herevisszere volt...

érdemes egy ultrahangra azért elmenni

2011. aug. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma voltam lent a házi orvosnál, azt mondta a vesémmel lehet valami vagy túl megerőltettem magamat, tegnap este volt kicsi hőemelkedésem, de már több mint egy napja nem is fáj a hasam, az étvágyam is visszajött tudok enni jóízzel és nem is hányok egyeltalán, székletem is rendben, szóval remélem már nem lesz baj
2011. aug. 25. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!