Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nehézlégzésem van, lehet hogy...

Nehézlégzésem van, lehet hogy veseelégtelenség vagy pánikroham, a pajzsmirigy mindkettőt okozza, mit tegyek?

Figyelt kérdés

5 napja csak 1-2 órákat aludtam, félek hogy veseelégtelenségem van, leáll a szivem, csütörtökön voltam orvosnál, a vérvétel lelet hétfőre lesz meg de már most halálfélelmem van a vizenyők miatt, bemenjek a pszichiátriára most, vagy inkább ott is csak ártanának és maradjak itthon?

pajzsmirigy-túlműködésem van, ez nem csak pánikrohamot, de veseelégtelenséget is okozhat, nagyon leégetném magam ha most bemennék a pszichiátriára? Vagy ott se vizsgálna meg urológus, és lehet hogy ott halnék meg? Tanácstalan vagyok és félek.


2011. júl. 24. 16:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A pánikrohanba nem halsz belé a parzsmirigytol is fuladtac

ha megvan nagyobbodva szegyed redesen a parzsmirigy tabbletát borogathatod is.

vese elégtelenség elen vizhajtó kéne vagy ijesmi.

2011. júl. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ja és probbálj megnyugodni elmehecc a dokihoz is ha erost fulacc legyél kint a szabadba friss levegon.
2011. júl. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
sajnálom hogy ez van ha nagyon roszul vagy meny a surgoségire.
2011. júl. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs valami nyugtatód? Most be kellene venni valamit, mert szerintem pánikolsz. Hány éves vagy? Hol vizesedsz? Orvos látott? Vízhajtót kellene bevenned.
2011. júl. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok, és azért imátkozom, hogy ez tényleg csak pánikroham legyen. Kb 1 órával ezelőtt megszédültem és a bal arcom nem lebénult, csak elzsibbadt, de tudtam mozgatni. Iszonyúan magas a koleszterinszintem, ezért most már a stroke-tól is félek. Szerintem pszichiátriai eset vagyok, de fognak engem fogadni vasárnap éjjel?
2011. júl. 24. 21:19
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyébként csak csütörtökön tudtam a háziorvoshoz menni, pénteken volt vérvétel, de nem merek hétfőig várni.
2011. júl. 24. 21:21
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönök minden megértést és segítséget.
2011. júl. 24. 21:22
 8/12 anonim ***** válasza:
Én a 21.09 órás válaszoló vagyok. Van megállapított pánikbetegséged? Mennyi a koleszterined? Nekem rendszeresen 8 és nem birom a rá adott gyógyszereket. A magas koleszterinen most ne izgulj. Ha 25 éves vagy, az még életben hagy úgy 60 évig. van valami nyugtatód? Fontos lenne, hogy tudjál aludni! Holnap mond el a dokinak a tüneteidet.
2011. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, úgy tudom a pajzsmirigy-rendellenesség megnövelheti a koleszterint és lerakódásokat okoz, lehet ez életveszélyes?
2011. júl. 24. 23:48
 10/12 anonim ***** válasza:

Mennyi a koleszterinszinted? Fiatalon még nem probléma az emelkedett koleszterinszint. Súlyod megfelelő? Tarthatsz koleszterindiétát is. Elmúltak a tegnapi panaszaid?

Jobbulást!

2011. júl. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!