Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehetek repülőgép pilóta?

Hogyan lehetek repülőgép pilóta?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerülne letenni a szükséges vizsgákat? Milyen esélyeim vannak magyar társaságoknál dolgozni?
2011. júl. 21. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt kb. minden kérdésedre választ kapsz: [link] - árak, meg a feltételek fel vannak sorolva.
2012. máj. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia, én is pilóta szeretnék lenni, találtam egy ilyen oldalt: pilotakepzes.net, szerintem ez tök hasznos. Én ezek alapján próbálok választani. Vagy szerintetek? Van tapasztalatotok?
2013. dec. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia, inkább kérdezősködj reptereken, vagy az index.hu pilóta fórumaiban, vagy az airportal.hu-n. Azt hiszem, az airportalon olvastam pár napja, hogy ezen a pilótaképzés.net tele van egymásnak ellentmondó információkkal, féligazságokkal.


Sokkal egyszerűbb a lakóhelyedhez közeli reptéren érdeklődni, vagy keresni pilóta fórumokban valakit, aki ért hozzá... de vannak még repülős hírportálok (airportal, iho, jetfly, kerozingőzös), ott is van számtalan kisgépes képzéssel foglalkozó hír/cikk. Némelyikre írnak hivatásos pilóták is. Őket is meg lehet keresni, szerintem tudnak segíteni. Ez azért több, független forrást jelent, és nem csak egy gagyi honlapot. :) De még a hírportálok facebook oldalát is felkeresheted...

Egy pilótaképzés során 1,8 millió - 2 millió forint körüli összeget lehet elkölteni. Szerintem nem mindegy, hogy egy összetákolt, mindössze két éve sem létező (a NIC szerint 2012.szeptember 21-én regisztrálták) honlapnak hiszünk, vagy pedig a saját szemünkkel győződünk meg valamiről.

2014. jan. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Köszi a választ!

Igen, az Indexes fórum tényleg tök hasznos! Meg azt is kitaláltam már mikor megyek ki a repterekre.

Egyébként, ha kikérhetem a véleményed, Te melyik sulit ajánlanád? Úgy tűnik, eléggé benne vagy a témában.

2014. jan. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Magyarországon az én véleményem szerint 3 jó pilóta iskola létezik, ezek pedig a: Nyíregyháza, FlyTeam (Budapest&Szeged) és PannonAir (BP).

Elég sokat foglalkoztam a dologgal, jó sok szempontot figyelembe vettem. Én őket ajánlanám.

2014. jan. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, pont a PannonAir... XD Jó vicc.
2014. febr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!