Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pilóta vagy repülőgép mérnök?

Pilóta vagy repülőgép mérnök?

Figyelt kérdés
Melyik keres többet?Melyiket jobb csinálni?
2011. ápr. 21. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Pilótának bekerülni csak kihalásos alapon lehet bekerülni és nagyon drága is a képzés.
2011. ápr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem,hogy mennyi a kiképzés,meg egyéb dologok.Ezekről mind tudok,és pénzem is van rá.Csak azt szeretném megtudni,hogy melyik keres jobban?
2011. ápr. 21. 18:24
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
A pilóták nagyon jól keresnek (1-2 milla tisztán havonta), viszont nagyon nehéz bekerülni. Repülőgép mérnök végzettség tudtommal nincs, gondolom, közlekedésmérnökök dolgozhatnak ilyen beosztásban. Szerintem kevesebbet keresnek.
2011. ápr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én nem okoskodok. Pilóta. Pilóta.
2011. ápr. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Van rá elég pénzed? De jó neked!

Am pilóta, pilóta, pilóta. Én is az lennék, csak hát...

2011. máj. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De úgy hallottam,hogy a nagyobb cégek (British Airways,Lufthansa) maguk képzik ki a pilótákat,ingyen,és később a fizól levonják.
2011. máj. 2. 15:40
 7/10 A kérdező kommentje:
*fizuból
2011. máj. 2. 15:41
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezt rosszul hallottad. Miért tennék, mikor a nagy vállalatokhoz konkrétan túljelentkezés van.


Amúgy:


[link]

2011. máj. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolso, rosszul tudod, a Lufthansanak van pilotakepzese. Evene tobb szazan jelentkeznek, de csak nagyon keveset vesznek be.

[link]

Folyekony angol/nemettudas, 17-26 eves kor, egeszsegi alkalmassag (szemuveg nem baj +/- 3 dioptria), meg hogy megfelelj a pszichologiai teszten. (un. DLR teszt)

2011. júl. 4. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
HOgyne lenne repülőgépmérnök szak??? Hallottatok már a BMe vagy a Zrínyi nevű intézményekről?? Btw a mérnök keres annyit mint egy pilóta csak kb az is kihalásos alapon megy ithon. De amúgy eleve nem jó úgy szakmát választani hogy pusztán az alapján döntesz hogy mennyit fogsz keresni... Annak hosszú távon nincs jó vége.
2011. júl. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!