Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hallottam, a túlzott izzadást...

Hallottam, a túlzott izzadást kezelik botoxszal. Mennyibe kerül? Valaki túl van már ilyenen? Érdekelne, tényleg hatásos- e, és mennyi ideig tart a hatás.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 25. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, mielőtt az injekció mellett döntenél..

Próbáltad már az Antisudorica-t?

Én is szörnyen izzadtam, 11-17 éves korom közt tenyérnyi foltok voltak a pólóimon, sokszor a pulcsim is átnedvesedett (még télen is!), nyáron csak fehér és fekete pólókat hordtam, akkor is izzadtam, ha nem is volt melegem. Szinte minden létező készítményt kipróbáltam, 4-5000-ért vettem gyógyszertárakban 20-30 ml-es izzadsággátlókat, de semmi sem használt. Gondolhatod milyen volt ez kamaszként. Aztán egyszer anyukám hazajött ezzel a lötyivel, már a második nap csodát tett! :) Még nem bírtam ki vele egész nap, de a sötétszínű, tenyérnyi tocsogós foltokból tízforintosnyi, alig nedves, halvány foltok lettek. :)

Nem sokáig használtam, mert egy idő után, ha néha elfelejtettem este bekenni vele a hónaljam, akkor sem izzadtam, mert nem görcsöltem folyton azon, hogy jajmármeginttisztafoltapólóm. És amikor először észrevettem, hogy be sem kentem vele magam, mégsem izzadok, az valami mesés érzés volt, 7 évet vártam rá! :)


Párszáz forint, patikában, gyógyszertárban lehet kapni, este fürdés után kend be vele a hónaljad (vagy amid izzad), csak vigyázz vele, nagyon szárít, valakinek kikezdi a bőrét, engem is marhára csípett. Ha nagyon csíp/viszket, akkor hígísd fel! Sok sikert vele, remélem használ - én már teljesen elhagytam a használatát és csak néha izzadok meg. :)

2009. ápr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

jaj botox. :S erről hallottam :S és drága is :S egy kis időre megszünteti aztán mehetsz megint :S van ez a TV-Dokik. a Wiasat3-on szokott lenni.. abban láttam. majd néha-néha nézz bele hátha pont ismétlik.. abban elég jól elmagyaráznak mindent.

sok sikert. :\ :)

2009. szept. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!