Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eltört a kis lábujjam?

Eltört a kis lábujjam?

Figyelt kérdés
Bár ennek van a legkevesebb esélye akár ez is lehet.Egy ideje mikor megfordítom kicsit a kis lábujjam elkezd fájni máskor nem csak mikor mozgatom.Megnyomta a cipő?De akkor hogy hogy nem mindig fáj?
2010. ápr. 3. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
A kábad kisujja!Valószínűleg ha sokáig van rajtad a cipő nagyon megnyomódik az ujjad, és ezért fáj.
2010. ápr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi...lábad!
2010. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha eltörik, az iszonyúan fáj, nagyon be is dagad, és ijesztő színe lesz :) Zapasztalat. Szóval ez nincs eltörve, inkább csak rossz pozícióban tartotta a cipő, nem fért el, vagy nyomódott, és kicsit ez megártott neki. Pihentesd, esetleg kend be frissítő lábkenőccsel, sportkrémmel. Elmúlik magától 1-2 nap alatt. Ara figyelj, hogy melyik cipő volt, ha kicsi, vegyél nagyobbat, vagy ne hordd szorosan!
2010. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
# tapasztalat, bocs
2010. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem !


nekem eltört és tökre befeketedett az egész kis lábujjam

2010. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen a szűk cipő okozhatja, mert egy kislábujj törés bizony nagyon fájdalmas tud lenni. Ja egyébként "terhes vagy"XD!Az első válaszoló szerint.
2010. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem, ha eltört volna, akkor mindig fájna.
2010. ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A drága vicces kedvűek haljanak éhen.xD

Csak azért mondtam el van törve mert mást nem tudtam rá mondani na. A normálisabbaknak köszönöm.

2010. ápr. 3. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!