Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Majdnem 1 hónapja minden...

Majdnem 1 hónapja minden éjszaka álmodok és egyre durvábbakat. Olyan mintha sose lenne vége. Van megoldás?

Figyelt kérdés

próbáltam azt hogy lefekvés előtt 20 percet olvasok stb.

de nem vált be. akárhol vagyok(barátomnál is ) álmodok. és már ott tartok,hogy nem merek aludni,mert félek h mit fogok álmodni ... akinek ehhez hasonló,ilyen problémája volt/van kérem írja meg h neki h sikerült túllépnie ezen.


előre is köszönöm.


2009. ápr. 29. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

ezzel nem vagy egyedul,valoszinuleg aggaszt valami,egy megoldatlan,tisztazatlan dolog,vagy felkavart egy esemeny,es az agyad igy dolgozza fel.

hasonlo helyzetben voltam en is,kb.1,5-2 honapot tartott,amire megszuntek azok az almok,de ekozben ugy ereztem,megbolondulok,pontosan ezt ereztem,mar feltem elaludni is estenkent.(ez azok utan tortent,hogy szakitottam az akkori baratommal,es megtudtam,hogy uj baratnoje is van,folyton roluk almodtam,egyre durvabbakat).Ez addig tartott,amig fel nem dolgoztam es le nem zartam magamban azt az ugyet.

Attol fogva megszunt a dolog,neha,de nagyon ritkan elojon hasonlo alom.

velemenyem szerint gondold at,ha van valami megoldatlan/lezaratlan dolog az eletedben,ami aggaszt, es probald meg megoldani,remelhetoleg onnantol fogva megszunnek a remalmaid is.

2009. ápr. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

elvileg nincs nagyon ilyen lelki problémám.csak a barátom hiányzik (9hónaposak vagyunk) és hát távkapcsolat (hetente,2hetente találkozunk )és most éjjel azt álmodtam h megcsalom ,meg mellé sok sok hülyeség (pl h széttép 1 kutya,meg letesz a busz 1 elhagyott romos helyen stb) és könnyes szemmel és izzadva ébredtem , aztán meg majd megfagytam és az egész napom olyan pocsék volt.

ez kb 5 körül volt és utána nem mertem visszaaludni ,mert féltem h folytatódik (sokszor van ezis)

2009. ápr. 29. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!