Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészséges az, hogy 15 évesen...

Egészséges az, hogy 15 évesen tördelem az ujjaimat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 15:00
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném a választ amit írtam az elöbb (hogy tedd zsebre a kezed).. A ropogtatásból előbb-utóbb csontkopás, izület kopása jöhet létre. Üdv
2011. okt. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
0%
Idősebb korodban nagyon fájhatnak majd az ízületeid.
2011. okt. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Van olyan h lépek a lábamba is roppan ha akarom ha nem csak ritkábban meg már ha az ujjamat is. mozdítom
2011. okt. 9. 21:35
 14/31 anonim ***** válasza:

Függőség, automatizált cselekedet hála a kisagynak na és persze neked.


Legyen egy kis önakaratod és bátorságod bár ez nehéz ha azok a területek kevésbé aktívak amelyek ellenőrzést végeznek a "cselekvésedben" és például akinek aktív az nem nagyon tud rászokni semmire mert a cigizés vagy egyéb függőség a lista alján van, míg az életben maradáshoz szükséges "cselekedetek" a lista elején. De akinek kevésbé aktív, annak olyan mintha a cigizés elengedhetetlen az életben maradáshoz.


Persze ha egy kis energiát belefektetsz akkor elérheted azt idővel hogy ne tördeljed az ujjaid. És nem, nem hiszem hogy egészséges lenne.

2011. okt. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Semmilyen korban sem egészséges, mert tönkreteszi az ízületeket.
2011. okt. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
57%
Nem fog remegni a kezed, mert én 30 éve ropogtatom és nem remeg. Persze most jönnek azok a válaszok, hogy még 30 év múlva fog remegni....
2011. okt. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
60 évesen kinek nem remeg? :D
2011. okt. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 sine.lacrimna ***** válasza:
100%

35 éve ropogtatom.

Nem remeg és nem fáj.

Rossz szokás, olyan mint a körömrágás.

65 évesen pedig le.arom hogy remeg-e, meg sem fogom élni azt a kort.

2011. okt. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Ezzel kapcsolatban én úgy tudom, hogy megoszlanak a vélemények. Egyesek szerint jót tesz a csontoknak, hogy "kiroppannak", persze nem naponta 10szer. Ha már nagyon gyakran csinálod, akkor jöhet a csontkopás, későbbi kézremegés stb. Én például a nyakamat, meg a gerincemet is ki szoktam roppantani, egyszerűen rosszul érzem magam, ha érzem, hogy megint beállt és nem roppanthatom ki.
2011. okt. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok mikor a ülök sokat akkor gerincemet ki kell roppantani.
2011. okt. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!