Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tesóm epilepsziás. Mit kell...

Tesóm epilepsziás. Mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
kiderült h. a 16éves hugom epilepsziás!Nem akarja szedni a gyógyszereket mert rosszul van tőlük,de az orvos szerint szednie kell tovább!!Elvan keseredve naon! Anyum egyedül nevel minket(ill én férjhez mentem már...ugyh.csak 2 gyereket nevel)De most h.a teóm tartósan beteg semmit nem kap pedig nagyon drága a gyógyszer...nem tudtok adni vmi tanácsot h.mit csináljon,vagy kihez forduljon??
2011. nov. 7. 11:16
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szia, nem tudom aktuális e még. De én is epis vagyok és egy nagyon jó doktornőm van, dr. Juhos Vera a Szilágyi Erzsébet fasor-nál van a rendelője. Nagyon rendes, megértő, normális nő. Nekem (mivel lassan babát szeretnék) keresett nőgyógyászt, szülészt mindent. Ha normális dokit szeretnél a tesódnak őt keresd fel. Ahogy néztem a dátumot a tesód már elmulhatott 18
2015. szept. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!