Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha fogamzásgátlót szedek,...

Ha fogamzásgátlót szedek, este 6-kor veszem be mindig, akkor marihuanat mikor szívhatok? Negyed-fél g-re gondoltam.

Figyelt kérdés
Nem kérem a droggal kapcsolatos leosztásokat.
2009. máj. 10. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Bocsi de én nem tok ebben segíteni.. de (tudom hogy nem kérted a leosztást) szokj le róla mert különben tönkre megy az életed.. csak tipp mert jót akarok neked
2009. máj. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Akármikor.

Egyébként - nem leosztás - nem ajánlom a hosszú távú fogyasztását, mert tönkreteszi a memóriádat, az érzéseidet, és az egész belső világodat. Nem egy ilyet láttam már, nem a levegőbe beszélek.

2009. máj. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat! :)

Másodszor pedig nem vagyok rászokva, nagyon ritkán ( fél évente-évente ) szívok el ennyit, mikor érzem, h szükségem van rá és lazítani szeretnék, el szeretném felejteni a bajokat egy időre.. Nem szívom minden nap, minden héten, minden hónapban... :)

2009. máj. 10. 23:42
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Akkor visszavonom. :) Ennyi nem okozhat semmi bajt, csak ha 1-2 naponta, esetleg napi többször.

Akkor jó szórakozást! :D A fogamzásgátlót pedig nem befolyásolja.

2009. máj. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Elvileg nincs köze a kettőnek egymáshoz.

Ha rosszul leszel a fűtől és hánysz akkor van csak probléma. De ha már volt vele dolgod akkor ennek kicsi az esélye.

2009. máj. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm! :)
2009. máj. 11. 13:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Amúgy meg ha hánysz is, köztudott, hogy a fogamzásgátló hatása nem múlik el 1 nap alatt, szóval ha 1 kimarad, de amúgy mindig rendszeresen szeded, abból sem lehet gond.

Egyébként meg ha hetente szívsz az sem okoz semmilyen egészséggyi problémát.

Én egyedül azokon éreztem változást teljesítőképességben, akikről tudom, hogy akár naponta többször is szívnak. De akkor meg úgyis elfelejtenésd bevenni annyira szétszórt lennél, szóval akkor meg tökmindegy.

2010. febr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!