Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valakinek valamilyen jól...

Valakinek valamilyen jól bevált dolog ha nem tud este aludni? 3 napja ezzel küszködök. :S

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 11:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én úgy oldom meg ha nem akarok mozogni,tornázni a hidegben hogy előveszem azokat a filmeket amiktől mindig elaludtam még akkor is ha nem is voltam álmos..Na azokat elkezdem nézni,és a film feléig sem jutok el már alszom is...Ez mindig beválik.
2011. dec. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Valami lehet a levegőben,mert én is már múlt hét óta nem tudok elaludni,csak hajnali 1-2 körül. Másnapra meg úgy érzem magam,mint akit szétvertek.

Én Xanaxot szedek,de tudom azt nem szabad sokáig,mert rászokik az ember.

Vasárnap este még Xanax után sem ment az alvás.

Csak akkor mikor a férjemet felébresztettem,és ő elkezdte piszkálni a hajamat,meg simogatta a fejemet.

A lényeg,hogy ilyenkor meg kell nyugodni.

2011. dec. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kb. két hete nem tudok elaludni. Három-négy óránál előbb. Rossz, mert holnap vizsgázom, az agyam már nem fog a tanulásra, de aludni sem tudok :S
2012. jan. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!