Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tampon. Miért nem sikerül?

Tampon. Miért nem sikerül?

Figyelt kérdés
Már lassan 18 éves vagyok, de még mindig nem sikerült felhelyezni egyszer sem. Próbáltam mindenféle pozícióban, de mintha nem is lenne lyuk.És már elég kellemetlen a betét. Miért lehet ez? Pedig már számtalan helyen utána olvastam hogy hogy kell meg ilyenek.
2012. jan. 10. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:

A minit próbáltad és menstruációkor?

Hol akadsz el?

Moss kezet és nyúlj fel óvatosan az ujjaddal és próbáld kitapintani,megismerni magad. Akkor már azt is tudni fogod,meddig tolhatod a tampont is mit is kéne érezned.

2012. jan. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen a minit. Igazából már ott elakadok h semeddig sem megy fel, pedig próbáltam minden dőlésszögben de egyszerűen sehogy sem sikerül.
2012. jan. 10. 18:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán annyira kicsi a nyílás a szűzhártyádon, hogy nem engedi át a tampont. Jobb ha maradsz a betétnél.
2012. jan. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!